Твір-опис, розповідь про брата, 4-5-6 клас

Тема: «Мій молодший брат»

У мене є молодший брат на ім’я Назар. Ми з ним дуже схожі зовні. У Назара симпатичне, хитреньким личко, він розумний і веселий. Волосся у нього, як і у мене, русяве, пряме і густе. Носик невеликий, прямий, очі — привітні, сіро-зелені. Такий колір очей у всіх членів нашої родини.

Мій братик — грайливий і дуже кмітливий хлопчик. Хоча йому всього п’ять років, він цікавиться астрономією і часто розпитує батька про зірки та планети. Тато показує йому в Інтернеті наукові передачі про космос і розміри Всесвіту. Назар уважно дивиться, а потім зображує побачене на малюнках. У нього це дуже добре виходить!

Коли братик тільки народився, я сам ще був маленьким, мені було чотири рочки. Я пам’ятаю, як крихітного Назарчика привезли з пологового будинку. Мені він тоді, чесно зізнаюся, не сподобався. Братик був червоним, зморшкуватим і виглядав негарним. Він лежав і кричав, абсолютно не звертаючи на мене уваги. Я засмутився, а мама пояснила, що я теж був таким непоказним спочатку. Потім підріс і перетворився в милого карапуза з пухкими щоками. І з Назарчиком так станеться.

Звичайно, мама мала рацію. Братик досить швидко підріс та став проявляти інтерес до навколишнього світу. Він рано навчився ходити, говорити, грати в мої ігри і в усьому наслідувати мене. Тепер ми з Назаром — не розлий вода.

Цього року братику виповниться шість років, і він піде в перший клас. А поки він ходить на заняття з підготовки до школи в Станцію юних техніків, де вчиться писати, рахувати і робити різні вироби. У програмі навчання є також уроки англійської мови, які дошкільнятам дуже цікаві. Назар швидко запам’ятовує нові англійські слова і з легкістю вчить напам’ять вірші. Брату подобається навчання, тому він охоче відвідує заняття. Він уже давно вміє читати — мама навчила, коли йому було три роки.

Найбільше Назарчик любить проводити час за комп’ютерними іграми. У цьому наші з братом захоплення збігаються. Але мама не дозволяє нам довго сидіти за комп’ютером або планшетом, бо це шкідливо для очей. Тоді Назар відкриває альбом, бере різнокольорові фломастери і, уявляючи себе за комп’ютером, малює проходження ігор на папері. Так він проявляє свою фантазію.

Братик завжди з нетерпінням чекає мого повернення зі школи. Ми разом сідаємо обідати, а потім гуляємо надворі.

Хоча Назар і молодший за мене на чотири роки, мені все одно з ним цікаво. Мені подобається з ним боротися (я піддаюся), грати в морський бій, збирати електронний конструктор, дивитися мультфільми. Нещодавно я навчив Назарчика грати в шахи. Тішить, що наступний навчальний рік ми з ним будемо ходити до школи разом.

Я дуже люблю молодшого братика і вважаю його своїм найкращим другом.

Інші твори:

Твір-розповідь про улюблену тварину — кота

Твір про книгу на тему «Книга в моїй родині»

Твір-розповідь «Зупинись мить, Або одна година мого життя»

Твір-роздум на тему «Коли людина стає дорослою»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>