Твір «Лист до весни» про любов до цієї пори року

Звернення до весни

Лист весніВесна, ти даруєш силу духу й бадьорість тілу, ти змушуєш соки підніматися по стовбурах, ти фарбуєш у зелень крони та даруєш голос птахам! Як не любити тебе, коли ти розминаєш стегна й розправляєш крила, наповнюєш рядки натхненням, а голову — думками про найпрекрасніше?! Як же не чекати твого приходу в суворому підвалі зимових буднів, мріючи про соковиту травичку й лагідне сонечко, про дзвінкий капіж та теплі деньки? Як не мріяти про тебе, таку далеку й близьку, бажану незалежно від сезону, що оживає яскравою картинкою в моїй уяві?

Як не милуватися тобою, твоїм цілющим свіжим повітрям, що закликає в далекі мандри, тягне назустріч пригодам? Як не пишатися тобою, не дякувати тобі, що дозволяєш розправити плечі після тягучого бруду осені та важких снігових шапок зими? Скажи, як не дарувати тобі рядки, сповнені любові й обожнювання, поваги та поклоніння? Адже дух мій піднісся, і приємне передчуття наповнило легені, наче свіже повітря з присмаком молодого листя. Ще трохи, і хлинуть потоки з очей матінки-природи та забарвиться світ в яскраві кольори. Голови людські збунтуються, вторячи серцям, і ми, немов підлітки, знову будемо впиватися свіжістю роси, шарудіти вночі листами від коханих, мрійливо зітхати до настання ранку.

Весна, що ж ти робиш, кохана, що твориш, бажана?! Хто може зрозуміти тебе, як не ми, народжені в ці теплі, ситі, щасливі весняні місяці, коли земля вже обласкана сонцем, коли небо вже строкате від птахів, а мох набряк від дощу?! Весна, ми, діти твої, любимо тебе! Так обійми ж нас міцніше, рідненька!

Дивіться також:

Твір «Як настає весна»

Твір на тему «Весна та мої відчуття»

Твір на тему «Прихід весни»

Розповіді про весну та твори на тему «Весна»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>