Твір про працю. Текст-розповідь

загрузка...

Твір про працюПраця прикрашає людину

Праця є дуже важливим фактором, з яким тісно пов’язане все життя кожної людини. Людина працює для того, щоб забезпечити собі та своїй родині гідний рівень життя. Праця в житті кожного починається ще в самому юному віці, коли діти йдуть до школи. Їхня праця полягає в отриманні знань. Це необхідно для того, щоб здобути освіту й спеціальність, які допоможуть влаштуватися в подальшому житті. Після отримання освіти починається справжнє доросле життя. Юнаки та дівчата починають працювати за обраною спеціальністю.

Кожна професія дуже важлива, тому зовсім не має значення, ким працювати. Кожна професія приносить користь людям і дозволяє вирішувати різні їхні проблеми. Всіляка праця прикрашає людину, якщо вона робить корисну, добру справу.

Будівельник працює для того, щоб були нові будівлі: лікарні, школи, житлові будинки. Шахтар в шахті видобуває вугілля, щоб могли працювати котельні та в нас були гаряча вода й тепло. Робота перукаря також необхідна кожній людині, адже всім нам потрібно мати охайний вигляд і красиву зачіску. Кожна професія незамінна. Не може бути магазинів без продавців, шкіл без вчителів, лікарень без лікарів. Всі працюють на благо інших людей і своєї сім’ї. Кожна праця оплачується по заслугах. Отримавши зарплату за свою роботу, людина може купити собі та своїй родині необхідні речі, харчі, може оплачувати рахунки за квартиру, за світло, газ і воду.

Як у військових існують різні звання, від лейтенанта до полковника й генерала, так і в будь-якій професії є можливість зростання і просування вгору по службових сходах. Всі начальники та директора колись починали працювати звичайними робітниками. Вони старалися, і це дало їм можливість за кілька років стати керівниками та управляти такими ж простими робітниками, якими раніше були вони самі.

Мої міркування про працю

На мою думку, праця розвиває людину, дозволяє вчитися чомусь новому. Вона сприяє підвищенню рівня розвитку, вмінь та кваліфікації. Багато людей освоюють в своєму житті не одну, а дві, три чи більше професій. Маючи різні спеціальності, можна працювати на абсолютно різних підприємствах і зупинити свій вибір на тій роботі, яка виявиться найбільш відповідною та буде улюбленою, припаде до душі. Продавець може стати вчителем, а сантехнік — інженером. Все знаходиться в руках кожної людини.Кожен сам вибирає майбутню професію і де йому працювати. Головне — не витрачати марно час, а пам’ятати про необхідність саморозвитку. Праця прикрашає людину, особливо якщо вона відповідає її природним здібностям.

Отже, знайдіть улюблену справу, яка зробить вас щасливішими! Боріться з лінню і трудіться, щоб наблизити себе до досягнення своїх мрій! Це можливо лише за умови щоденної невпинної праці.

Дивіться також:

Твір на тему «Праця»

Твір на тему «Праця годує, а лінь марнує»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>