Твір про скромність

загрузка...

Скромність не завжди прикрашає людинуСкромність прикрашає людину. Так чи ні?

Нас завжди й всі вчать бути скромними. Що таке скромність? Це одягатися так, щоб не привертати чужої уваги. Напевно, саме тому в школах вигадали спеціальний дрес-код. Якщо раптом хтось захоче одягнутися так, як йому подобається, йому скажуть: «Ти не скромний». Бути скромним означає не говорити голосно, не відстоювати свою думку, бути тихонею. Скромність — це та якість, яка тільки іншим подобається в нас. Нам вона навіть не завжди йде на користь.

Скромність вигадали люди високої моралі. Вони створили ряд обмежень, щоб зі шкільної лави загнати кожну дитину в рамки та зробити частиною сірої маси. Ви тільки уявіть, що буде з учителем, якщо в класі всі діти будуть оригінальними, цікавими, кожен зі своїм набором якостей… Тоді вже вчителю важче буде знайти підхід до такої аудиторії. А якщо ще й врахувати зарплату вчителя, він навіть і не намагатиметься його знайти.

Людина, у якої немає зобов’язання бути скромною, завжди поводитиметься так, як вона хоче. Скоріш за все, в неї не виникне бажання працювати в державній установі, коли вона виросте. А якщо вона захоче чого-небудь навчитися й зовсім покинути країну в пошуках справедливого ставлення до себе? Тоді все, у країни немає майбутнього.

Скромність вигадали саме для того, щоб дітям не приходили в голову такі «дурні» думки, як подобатися собі й не турбуватися про те, чи подобаєшся ти іншим. Зараз доведемо, що скромність анітрохи не прикрашає людину.

Ось уявіть, вивчила дитина вдома всі уроки. І так вчинив весь клас. Дитина бачить, що охочих відповідати багато, і вирішує не піднімати руку. Нехай відповість хтось інший та отримає добру оцінку. А ти скромний, тому маєш мовчати. Або, наприклад, у тебе з’явилися нові джинси. Одягати їх не варто, адже це суперечить поняттям скромності. Або, якщо в школі тебе образили. Не варто з’ясовувати стосунки й доводити те, що маєш рацію — так скромні не поводяться.

Скромні повинні мовчати, бажано коли це треба іншим. Повинні одягатися, як заведено або як хочуть інші. І, звичайно, скромні люди завжди зобов’язані думати про те, як бути такими, якими хочуть їх бачити інші.Дивіться також:

Твір на тему «Людяність — це…»

Твір-роздум на тему «Що таке добро?»

Твір на тему «Добрі вчинки»

Твір на тему «Щастя»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>