Твір про сім’ю

загрузка...

Сім'я в житті людини — найголовнішеТема: «Сім’я — це…»

Сім’я — це найдорожче, що у нас є в цьому житті. Це набагато більше, ніж просто частина суспільства або коло близьких родичів, що проживають разом. Коли я чую або вимовляю це слово, у свідомості відразу з’являються картини затишної вітальні. Я уявляю чаювання в світлій кухні, спільні прогулянки по парку. І відразу душу наповнюють приємні почуття… Я знаю, що для своєї сім’ї я потрібний, важливий і незамінний. Тож відчуваю всю теплоту і радість цих чудових миттєвостей.

На жаль, не кожна людина в світі має сім’ю. Є такі люди, які позбавлені її за різними обставинами. Вони все життя мріють про близьку людину, намагаються знайти в людях, що їх оточують, тепло та любов, яких їм не вистачає.

Отже, кожен з нас повинен любити свою сім’ю, цінувати кожну близьку людину й піклуватися про неї, як про себе.

Що для мене є сім’я?

Для мене сім’я — це, перш за все, любов і взаєморозуміння. Тут не повинно бути місця егоїзму, грубості й жорстокості. Кожен повинен думати про щось інше, переживати, проявляти турботу — одним словом, все робити так, як хотів би, щоб робили для нього. У родині не можна думати тільки про себе та робити необдумані вчинки, на зло іншим. Неправильно ображати й завдавати болю тим, хто живе поруч з тобою та любить тебе. А якщо це відбувається — значить, люди не змогли зрозуміти, що таке сім’я. Не змогли гідно оцінити цей прекрасний дарунок небес.

Сім’я бере свій початок з того щасливого моменту, коли двоє людей погоджуються жити разом. Адже вони люблять один одного та вже не можуть жити окремо. Народження сім’ї, на мій погляд — справжнє диво. Тому що раніше ці двоє — чоловік і жінка — були абсолютно чужими, вони могли обходитися друг без друга. А тепер він не уявляє, як можна жити далі без неї, а вона те ж саме думає про нього. Вони щасливі, що знайшли один одного, і намагаються зробити так, щоб інша людина стала ще щасливішою. Живучи з іншою людиною і віддаючи їй себе, ти стаєш краще.

Отже, сім’я — це найдорожче в людському житті.

Мої міркування про сім’ю

Мені здається, що сім’я без дітей — це якась неповна, несправжня сім’я. Чоловік і дружина повинні ростити дітей, і від цього обидва стають ще щасливішими. Адже діти разом з собою приносять у світ радість і посмішки. А ще з дітьми не буває нудно: день завжди сповнений турбот і клопоту. І це так приємно — жити й знати, що після тебе залишаться люди, в яких живе частинка тебе, і вони продовжуватимуть твій рід.

Маючи сім’ю, людина може бути впевнена, що у неї є те місце, де їй добре, є ті люди, які завжди люблять і чекають. Навіть якщо ти зробив щось дуже нехороше, якщо у тебе поганий настрій або нестерпний характер — тебе не перестануть любити. У сім’ї ми отримуємо найважливіше й необхідне кожній людині на світі — ласку та ніжність, розуміння і захист, підтримку й мудру пораду.

Чого вчить сім’я?У сім’ї кожен з нас вчиться жити, тут нам викладаються найцінніші уроки: що потрібно вміти відрізняти добро від зла, поступатися, допомагати, прощати, приймати іншу людину такою, якою вона є, поважати старших і захищати тих, хто слабший за тебе. Не навчившись цьому, ми не зможемо правильно спілкуватися з іншими, чужими людьми — з суспільством, яке нас оточує. І, як наслідок, не зможемо нормально жити й розвиватися. Адже школа, інститут, офіс чи виробництво — це частинки суспільства, в яких люди повинні вміти перебувати та щось робити разом. Цьому ніяк не можна навчитися без сім’ї.

Це так прекрасно, коли є дружна сім’я, де всі члени живуть у гармонії, люблять і поважають один одного. Я хочу, щоб кожна людина в світі мала свою сім’ю і цінувала її вище всіх коштовностей на світі. І я знаю, що доки поруч зі мною буде моя сім’я, я буду щасливий. А вона буде зі мною завжди!

Дивіться також:

Твір на тему «Моя сім’я»

Твір «Моя майбутня сім’я»

Сім’я в житті людини

Твір «Моя сім’я — моя фортеця»

Твір «Ідеальна сім’я»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>