Твір про школу. Текст-розповідь, есе

Школа дає нам путівку в життяШкола дає нам путівку в життя

Здрастуй, школо!

Закінчилися літні шкільні канікули. Прийшла осінь, а це значить, що для учнів настала навчальна пора. Як це добре — вчитися! Як добре, що є можливість оволодіти знаннями, яке накопичило людство за довгі роки.

Саме в школі ми дізнаємося, коли з’явилася людина на планеті Земля, як складати й множити великі числа, чому зима йде слідом за осінню, що таке «електричний струм» та «штучний інтелект».

XXI століття — це століття розумних людей, новітніх технологій, складних машин і механізмів, космічних відкриттів. Людина XXI століття — серйозна, ерудована, начитана. Щоб стати такою, потрібно добре вчитися.

Де зазвичай вчаться діти? Звичайно ж, в школі. У великих, красивих будинках, спеціально обладнаних для навчального процесу. У школах є кабінети фізики й хімії, інформатики, російської мови, математики, спортивні зали, бібліотеки, різного роду гуртки та секції. Словом, є все, щоб діти спокійно вчилися і розвивалися.

Школа — це велика спільнота людей. Саме в школі діти вчаться вибудовувати добрі відносини один з одним, і, звичайно ж, з учителями. Вміння вибудовувати відносини з іншими дуже корисне, бо в значній мірі визначає життєву успішність людини.

Багато чому потрібно навчитися в школі: складати твори, обчислювати відстань від пункту А до пункту Б, вирішувати завдання з інформатики. А ще треба навчитися відповідати за свої слова, управляти своїми емоціями, розпоряджатися часом, орієнтуватися в реальному світі.

Неможливо навчатися в школі тільки грамоті, а вже колись потім спілкування, відповідальності, розуміння, успішності. У шкільний період потрібно вчитися і самого життя. Від школи важливо отримати не тільки теоретичні знання, а й практичні життєві навички. Саме за допомогою цих навичок можна комфортно почуватися в дорослому житті, не відчувати зайвих стресів, жити в гармонії з самим собою і з суспільством. Все це дає нам школа.

Отже, можна з упевненістю сказати: школа дає нам путівку в життя.

Розповідь, есе про школу

Є таке гарне поняття — «школа». Всі ми збираємося або колись збиралися піти до школи. Акуратно укладали зошити, підручники, ручки. Готувалися думками до школи. Чи не забули чого, чи все зробили, зібрали, вивчили? Думали про те, як ми розповімо вчителю і класу урок, добудемо цікавий факт, тим самим здивувавши багатьох.Людина, від народження володіючи здібностями, які властиві всім живим істотам, наділена ще й особливими, вищими здібностями — розумом, що знає істину, відкритим серцем і волею. Воля допомагає людині виходити переможцем з боротьби з її ж власними помилками, та виводить її на прямий і світлий шлях розумного життя і плідної діяльності.

Моя улюблена школа

Щасливі діти, які ходять до школи, щасливі ті, хто вчаться. Як це здорово, коли ти, прокидаючись з променями сонця, знаєш, що ти не будеш десь безцільно тинятися, а підеш в улюблену школу! Тебе чекає твій світлий клас, однолітки, з якими ти гризеш граніт науки, нехай і на початковій стадії, і, звичайно ж, учитель, який навчить тебе багато чому.

Знання — це велика цінність; бути знавцем цікаво й сучасно. Спасибі улюбленій школі за відомості про світ, про рідну мову, про нашу планету Земля та інші планети. Дякую за математику, яка організовує наш розум, та за інші, не менш важливі науки.

Успіхів тобі, школо!Дивіться також:

Твір на тему «Школа»

Твір-опис «Шкільне подвір’я»

Поняття та значення слова «школа»

Роль школи в житті людини

Твір-розповідь про перший клас

1 Комментарий “Твір про школу. Текст-розповідь, есе

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>