Твір-роздум про літо

Літо — улюблена пора року

Твір-роздум на тему «Літо»

Яскраве сонце, чисте блакитне небо, довгі спекотні дні — це основні ознаки приходу довгоочікуваного літа. Природа наливається всілякими райдужними фарбами: дерева й кущі одягаються в пишні шати з зеленого листя, квіти радують буйним цвітінням і неймовірними ароматами, а лісові ягоди наливаються солодким соком. Все це настільки захопливе видовище, що хочеться бачити його постійно, вдихати п’янкий аромат без зупинки та перепочинку.

У літні дні сонце особливо активне. Його пекучі промені гріють землю, проникаючи в найпотаємніші місця, воду в річках, озерах і морях. У моменти, коли його активність досягає свого апогею, хочеться сховатися в тінь та знайти бажану прохолоду. Під його дією асфальт розжарюється до межі, повітря стає гарячим, що навіть важко дихати, і це все триває до заходу сонця, поки сонце не сховається за горизонтом і ніч не огорне міську місцевість.

Після тривалої спеки приходить порятунок у вигляді прохолодного дощу. Літні опади завжди супроводжуються грозою з гучним гуркотом грому і яскравими стрілами блискавок. Цей довгоочікуваний дощ трохи охолоджує землю, що до тріщин просохла під дією літньої спеки, наповнює її живлющою вологою, життєво необхідною для всіх рослин і живих істот. Птахи теж радіють цій події, хлюпочуться в калюжах і співають свої пісеньки.

Літо — улюблена пора року для більшості жителів планети Земля. Це період відпусток, канікул, відпочинку та безтурботності. Поїздки на море, в табір, похід в гори, відпочинок біля річки або озера, подорож на велосипедах або машині в колі сім’ї — це лише декілька можливих варіантів проведення вихідного дня.

Теплі літні дні особливо люблять діти. Вони цілий день гуляють зі своїми друзями й однолітками, їдять свіжі фрукти, ягоди, грають у квача, плетуть віночки з кульбаб, валяються на зеленій траві та насолоджуються довгоочікуваною свободою. Але дуже шкода, що це все триватиме лише три місяці, а потім прийде осінь зі своїми дощами, туманами, вітром і холодом…

Подібні твори:

Твір-опис літа в художньому стилі

Міні-твори на тему «Літо»

Твір на тему «Літо в селі»

Твір на тему «Літні канікули»

Твір, розповідь на тему «Як я провів літо»

Твір на тему «Початок літа»

Твір «Моя улюблена пора року — літо»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>