Твір-роздум про любов до Батьківщини, до своєї рідної землі

загрузка...

Новою програмою 5-го класу шкіл з українською мовою навчання передбачена підготовка до написання твору-роздуму про любов до Батьківщини. Учням пропонується написати висновок, що, на їхню власну думку, означає любити рідну землю. Це вправа 420 з підручника для 5 класу під редакцією Заболотного О. В. Прикладом виконання такого завдання є попередня вправа 419, де наведено розповідь Л. Захар’їна про Батьківщину.

Що для мене Батьківщина?

Батьківщина — це дім. Дім, де ти народився, виріс, з якого щоранку біжиш у школу і куди повертаєшся. Дім, у якому легко й радісно жити. І байдуже, чи буде то хатина в тайзі, чи шістнадцятиповерховий красень на березі великої річки, чи юрта в далекій тундрі…

Любов до БатьківщиниБатьківщина — моя рідна земля

Батьківщина — це рідна домівка, земля, де ми народилися й зросли. У кожної людини Батьківщина асоціюється з дорогим і милим серцю містечком, спогади про яке занурюють у дитинство.

Батьківщиною може бути усе: дім, вулиця, село, місто, країна. Однак це не лише географічне положення, а більш широке поняття, яке не обмежується власним будинком чи певною територією. Це народ, рідна мова, традиції, культура, природа рідного краю — все те, що ми уявляємо, коли говоримо слово «Вітчизна». У будь-якому куточку Батьківщини легко дихається і радісно живеться — тому, хто вважає цей куточок своєю рідною землею.

На мою думку, любити рідну землю означає ставитися до неї з побожністю і повагою. Кожна людина повинна не просто любити рідну землю, але й бути готовою захищати її від ворогів. І це не можливе припущення того, що може статися у невизначеному майбутньому. На жаль, війна прийшла на нашу рідну землю вже сьогодні. Тому священний обов’язок кожного свідомого громадянина України — встати на захист своєї Вітчизни та не допустити її окупації. Любіть рідну землю! Бережіть Україну!

З чого починається любов до Батьківщини

Я вважаю, що любов до Батьківщини починається з любові до її пейзажів, краєвидів. Якщо людина не бачить красу рідного краю й не пишається її природою, вона не здатна любити Вітчизну — свою країну.На мою думку, кожен громадянин зобов’язаний знати й поважати рідну мову, адже це символ незалежності держави. Навіть той, хто з різних причин змушений щодня спілкуватися іноземною мовою, все одно повинен вільно володіти рідною мовою й не забувати її.

Батьківщина — це рідна домівка, місце, де ми народилися та провели найкращі дитячі роки. У кожної людини Батьківщина одна-єдина, як і родина, тому її історія, культура, звичаї та традиції свято шануються. Любіть рідну землю!

Дивіться також:

Твір на тему «Батьківщина»

Твори на тему «Моя Батьківщина — Україна»

Твір на тему «Батьківщину не вибирають»

Твір на тему «Я люблю Батьківщину!»

10 Комментариев “Твір-роздум про любов до Батьківщини, до своєї рідної землі

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>