Твір-роздум на тему «Чому я люблю весну»

загрузка...

Чому я люблю весну?За що я люблю весну? Ця пора року у мене асоціюється з красивою молодою дівчиною. І не випадково, адже саме в такому образі зображують весну на ілюстраціях.

Мені подобається тепла погода, не спекотна й не холодна. Обожнюю сонячні дні, коли ясне блакитне небо над головою та піддуває приємний легкий вітерець. Світає рано й день дуже довгий. Всюди зелено та яскраво. У траві копошаться різноманітні комахи. У небі парять птахи, що прилетіли з півдня. Радіючи теплу й сонцю, вони голосно співають свої дзвінкі пісні. Не тільки у птахів, а й у більшості звірів починається шлюбний період.

Весна — це молодість, продовження роду, буяння барв і урочисте свято життя. Природа прокидається, і все живе радіє. Повітря насичене чудовими ароматами квітучих рослин. Вдихаючи їх, відчуваєш, як по тілу розливаються тепло та бадьорість. Додаються сили й життєва енергія, які так необхідні для нових починань і звершень. Все це створює чудовий настрій, хочеться жити та творити! В душі міцніє віра в краще, добре, світле. Не дарма вважається, що весна — найпозитивніша й найоптимістичніша пора року.

Я люблю весну ще з дитинства. У всіх школярів цей час пов’язаний із закінченням навчального року та близькістю літніх канікул. А що може бути краще відпочинку?!

Навесні приємно будувати плани на літо: куди з’їздити на екскурсію, коли відправитися в туристичний похід. Як добре, що можна робити вилазки на природу! Найбільше я люблю весну саме за це.

Твір на тему «За що я люблю весну?» у художньому стилі

Прийшла весна, повна таємниць, осяянь і змін.

Щось шепоче ніжна черемха, схиляючись над задумливим кленом. Прибережна верба обвилася в сріблястий туман. Розсипаючись гуркотом, гримлять солов’ї по кущах.

За що я люблю весну? За її пустотливий характер, за те, що у неї вистачає сил прогнати сувору зиму, якій зовсім не хочеться поступатися царюванням.

Весна існує в особливому світі — у світі звуків капежу, співу птахів, пастельних і яскравих барв.

Весна — це час, коли світ прощається з пануванням снігів. Здавалося б, нещодавно в кущах шипіла, билася заметіль, як зло, немов змій, а тепер уже вільшанка пристрасно сипле наспіви ніжності.

Там, де нещодавно мороз перетворював на лід води, на каміння схили гір, там чути плескіт прозорих вод, і блищить килим зелених трав.

Я люблю весну за сяйво дня, за ясне небо, безмежний блакитний простір, загадкове лепетання молодого листя. За мирні очі незабудок, конвалій.

Все вітає весну привітним поглядом: промені, зелений луг, лілові бузки, ароматні квіти, тихий ставок.

Все у весни незвично — образи, звуки, дихання. Весна живе на контрасті: білі проліски й червоні тюльпани, холодні ночі й теплі дні, майже чорний ліс та білі зграї хмар.

Я люблю весну за все світле, добре. За пробудження від сну, адже воно зіграє вирішальну роль у перетворенні світу.

Цінність весни в її безперервному русі вперед. Вона женеться за теплом, світлом, яскравими барвами.

Я люблю весну за те, що вона дарує світу радість.

Дивіться також:

Твір на тему «Чому мені подобається весна?»

Твір «Моя улюблена пора року — весна»

Міні-твори, тексти, речення про весну

Розповіді про весну та твори на тему «Весна»

Твір «Мій улюблений місяць року — травень»

9 Комментариев “Твір-роздум на тему «Чому я люблю весну»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>