Твір-розповідь з використанням народного вислову

Якщо вам треба написати невелику розповідь (6-8 речень), у якій доречно використано один з народних висловів, що вказані у вправі 113 підручника з української мови для 6-го класу під редакцією О. В. Заболотного, подивіться нижченаведений варіант. Розповідь має заголовок «Спортивний хлопчик». Ми вирішили використати у тексті вислів «І море починалося з краплі». До речі, йому відповідає інший вислів, яке в перекладі з російської мови звучить «Москва не відразу будувалася». 

Спортивний хлопчик

Одного разу Івась дивився по телевізору, як спортсмени займаються легкою атлетикою. Йому дуже сподобалося побачене. На подвір’ї у хлопчика стояв турнік, тому він підійшов до нього і спробував повторити те, що виконували спортсмени. Але нічого не вийшло, через що Івась дуже засмутився. Побачивши зажуреного онука, бабуся сказала йому: «І море починалося з краплі. Щоб отримати вражаючий спортивний результат, треба багато тренуватися». Івась зрозумів причину своєї невдачі і почав завзято тренуватися. Через деякий час він помітив, що виконувати вправи стало набагато легше. Хлопчик тренувався наполегливо і регулярно, завдяки чому згодом досяг блискучих спортивних успіхів.

Інші завдання:

Походження й значення одного з фразеологізмів, 6 клас

Оголошення в офіційно-діловому стилі про подію у школі

Діалог українською мовою двох осіб на тему «У бібліотеці»

Текст-розповідь про дресирування собаки у художньому стилі

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>