Твір-розповідь на тему «Справжній герой»

Хлопчик-герой врятував дитинуОдного разу Сергійко разом з друзями вирушив відпочити на березі річки. Погода стояла чудова, ніщо не віщувало біди. Хлопчики засмагали на сонці і весело спілкувалися.

Раптом неподалік пролунав чийсь приглушений погук. Сергій відразу збагнув, що це крик про допомогу, який лунав просто з річки. Хлопці схопилися і побачили, як у воді безпорадно борсається дитина. Маленький хлопчик вже знесилів та йшов під воду, а навколо нікого з дорослих не було. Сергійкові друзі застигли на місці, немов укопані. Між тим, життя дитини було під загрозою, рахунок йшов на секунди… Треба було терміново діяти.

Не гаючи часу, Сергій швидко кинувся у воду, доплив до потопаючого і міцно схопив його. У цю мить він відчув, що дуже втомився. Зібравши останні сили, парубок все ж доплив до берега разом з дитиною й врятував їй життя.

На березі його чекали люди. Серед них була і мати Максимка — саме так звали необережного хлопчика. Жінка плакала від радощів, дякуючи Сергійкові за його мужній вчинок. «Оце справжній герой», – думали його друзі.

Дивіться також:

Розповідь про справжнього друга

Твори на тему «Справжня дружба»

Твір на тему «Дружба»

Твір «Мій улюблений літературний герой»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>