Твір з української мови на тему «Книга в моєму житті»

Книга в моєму житті — важлива річЯкщо мова йде про друковані видання, то в моєму житті роль книги не дуже велика. Раніше, для того щоб щось дізнатися, люди йшли до бібліотеки, шукали потрібні їм книги та читали їх у читальній залі. Можна було також робити замовлення і брати їх додому. Після того як читач прочитував книги, він повинен був повернути їх назад в бібліотеку.

Тепер можна за лічені секунди знайти потрібну інформацію в Інтернеті, причому не тільки на комп’ютері, але й на планшеті або смартфоні.

Якщо ж мова йде про книгу взагалі, а не тільки про друковану, то її роль у моєму житті величезна. Книги потрібні для навчання, для отримання нових знань. Є й такі книги, як збірники казок, оповідань, віршів, які використовуються для розваг.

Кожна грамотна людина має завдячувати книзі. Адже всі в дитинстві відвідували школу, де вчилися за підручниками. Тому я повністю згоден з твердженням народної мудрості: книга — помічник і друг людини.

Дивіться також:

Твір про книгу на тему «Книга в моїй родині»

Твір «Книга в сучасному світі»

Твір «Роль книги в житті людини»

Твір на тему «Роль книги в сучасному житті»

Твір на тему «Роль книги в еру комп’ютерних технологій»

Твір на тему «Книга — наш друг і порадник»

Твір на тему «Книга — джерело знань»

1 Комментарий “Твір з української мови на тему «Книга в моєму житті»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>