Твір «Моє хобі»

Мої міркування про хобі

Моє хобі — це спорт

Напевно, на світі немає людини, у якого не було б улюбленого заняття, і неважливо, з чим це пов’язано — зі співом, малюванням, письменством, кулінарією або фотографією. Це не робота, не обов’язок і навіть не додатковий спосіб заробітку. Це почуття, бажання отримати задоволення від процесу і добитися ідеального результату, завзятість в придбанні й розвитку навичок, просто відпочинок після важкого робочого дня.

Хобі — це найкраще проведення часу. Це коли певна справа по-справжньому тобі подобається, коли ти їй живеш і готовий безперестанку розповідати про свої та чужі досягнення в цій сфері. Це означає, що коли-небудь і ти станеш майстром своєї справи та, можливо, пов’яжеш її зі своєю подальшою кар’єрою. Якщо захочеш…

Мої різні хобі

Я хочу трохи розповісти про свою улюблену справу, але, по правді сказати, у мене їх декілька. Мені шалено подобається готувати й створювати нові смачні страви для себе та близьких. Відбувається це так: я переглядаю цікаві рецепти в інтернеті. Обираю той, що мені до вподоби, та починаю творити, але з обов’язковою часткою імпровізації. У такий спосіб з-під моїх рук вже кілька разів виходили поживні та їстівні десерти. Зараз я вчуся готувати страви японської кухні, гострі корейські закуски та інші азіатські блюда.

Також мені подобається грати на гітарі, співати пісні, щоправда, на аматорському рівні. Я рідко роблю це наодинці з собою, більше в компанії однолітків, для потіхи. Іноді ми вибираємося за місто, і я беру з собою гітару, щоб розважити друзів.

Моє улюблене хобі — спорт

Я шалено люблю обидва своїх хобі. Але є у мене й третє — найулюбленіше, найкраще, просто хобі номер один. Я обожнюю спорт. Займаюся фітнесом і просто не можу уявити своє життя без будь-яких фізичних навантажень. Я зовсім не розумію людей, які постійно сидять вдома. Адже не дарма кажуть, що рух — це життя.

Мені здається, що спорт — ідеальне заняття в будь-якому його прояві. Гімнастика, акробатика, підняття важких предметів, їзда верхи, катання на ковзанах — все це просто чудово. Мені цікавий будь-який вид спорту, навіть якщо я їм не займаюся. Мені подобається розмовляти з фахівцями з різних спортивних галузей, чи то плавець, чи то футболіст. Я дізнаюся від них багато цікавого. Пропоную їм розповісти про свої досягнення, а також сама ділюся власними враженнями.

Дивіться також:

Твір про спорт

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Твір «Мої захоплення»

Твір на тему «Риболовля»

Твір-розповідь про час на тему «Зупинись мить, або Одна година мого життя»

12 Комментариев “Твір «Моє хобі»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>