Твір на тему «Мій батько»

загрузка...

Мій батько — найкращий у всьому світіМій батько — найкращий!

Тато — це важливе слово в житті кожної людини. Воно звучить гордо й так само вагомо, як і мама. Так ми називаємо батька — найріднішу людину, яка разом з матір’ю кожному з нас подарувала життя. Дуже добре, коли є не тільки біологічний батько, але і тато-вихователь, який уособлює собою родину. І якщо це одна й та сама людина, яка є найкращим другом і у всьому допомагає, то жити в такій родині — щастя.

Саме так я можу сказати про свої відносини з батьком. Він у мене найкращий у всьому світі.

Бути батьком — не тільки велика радість, але й відповідальність. Насамперед, перед родиною — дружиною, дітьми… Мій тато це усвідомлює і намагається все і всюди встигнути. Скільки ж у нього різних справ! Він багато часу проводить на роботі, бо мусить заробляти гроші. Батько піклується про свою родину і прагне забезпечити її всім найкращим. І це йому дуже добре вдається, адже ми з мамою ні в чому не відчуваємо браку.

Важко переоцінити ту роль, яку тато зіграв у моєму житті. Він завжди був і залишається для мене взірцем справжнього чоловіка — вірного, турботливого, відповідального, патріота своєї країни. Власним прикладом він показує мені, як важливо мати власну думку і не від кого не залежати. Разом з мамою батько вчить мене життєвій мудрості. Він каже, що головне — у будь-якій ситуації залишатися чесною і порядною людиною. Я дуже вдячна татові за все — за дбайливе ставлення до себе, за любов, за безтурботне дитинство.

Ми, діти, назавжди залишимося в неоплатному боргу перед своїми батьками, адже їх подарунок — життя — безцінний.

Донька пишається своїм батькомМій батько — моя гордість

Мій батько — дуже добра людина. Він завжди допоможе доброю порадою, врятує у хвилини небезпеки, навчить того, чого мама ніколи не зможе навчити. Він допоможе полагодити зламану іграшку, навчить їздити на велосипеді, а згодом і на машині, візьме з собою на риболовлю і навіть насадить на вудку черв’яка. З ним почуваєшся надійно, мов за кам’яною стіною.

З татом дуже весело й цікаво проводити час. Хто ж, крім нього, підкине до стелі так, що душа завмирає, хто буде наздоганяти і лоскотати, хто зніме кошеня з дерева… З ким не страшно навіть на найтемнішій вулиці… Як його за все це не любити?!

Мій батько — моя гордість, приклад сильного, рішучого, справжнього чоловіка. Він дбає про нас з мамою та дуже відповідально ставиться до своїх обов’язків. Родина для нього — понад усе. Ось чому я пишаюся своїм татом та намагаюся ні в чому його не розчаровувати.

Найкращий батькоТвір-розповідь на тему «Батьківство — це відповідальність»

Кожен батько дуже радіє, коли його довгоочікуваний малюк вимовляє адресоване йому перше слово. Як гордо він розповідає про цю найважливішу подію всім своїм товаришам! Він допомагає улюбленому синові рости сміливим, справжнім чоловіком, який вміє постояти за свою честь, не дивлячись ні на що.

Донька для тата — справжнє щастя. Вона його ягідка і зайка, дівчинка і кицька. Він дарує їй ніжність і турботу, навіть кіску може заплести… Недарма кажуть, що дочка для тата дорожче найбільшого в світі алмазу.

Часто кажуть, що тата люблять більше синів, особливо первістків. Ех, яка ж це помилка. Адже для справжнього тата дитина, будь то синочок або донечка, це найцінніше, що дала йому доля. Хлопчисько — спадкоємець, а донечка — бальзам для душі.

Для синів батько — це приклад для наслідування. Він уособлює собою сміливість, розум, рішучість, надійність. Для кожної дочки тато — це найсильніша людина на світі, яка не дасть її в образу нікому. Він найкращий у всьому світі. Багато дівчаток за прикладом тата вибирають своїх чоловіків.

Батько потрібен кожній дитині. Він є опорою для всієї родини. І кожен тато повинен дуже чітко розуміти, який скарб довірив Бог в його руки.

Виховання дитини — це величезна відповідальність і щастя, яке, на жаль, дається не всім. Тому батьки повинні цінувати кожну мить, хвилину, проведену зі своїм малюком. І нехай йому вже далеко за двадцять років. Батьки й діти повинні цінувати один одного, вчитися терпіння та любові.

Перегляньте також:

Розповіді про тата та твори на тему «Мій тато — найкращий у світі»

Твір на тему «Мій тато на вроду багатий»

Твір-роздум на тему «Коли людина стає дорослою»

Твір на тему «Моя сім’я»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>