Твір «Художній етюд про природу», 5 клас

Якщо ви отримали завдання з української мови чи літератури написати невеликий твір у художньому стилі на тему «Етюд до природи», скористайтеся нижченаведеним текстом. Автор вирішив описати природу навесні, оскільки саме у цю пору року вона набуває найбільш мальовничого вигляду. 

Природа навесні

Яка природа мудра!Природа — це не тільки маляр та матір усього живого. Природа — це життя, це рослини й тварини. Матінка-природа — це пісня журавлина, що лине кудись вдалечінь, це скромні ромашки, які ростуть в чистому полі, це смугасті джмелики, що кружляють над запашними квітками й збирають приторно-солодкий нектар.

Як чудово навкруги навесні! Це час, коли природа пробуджується від зимової сплячки. Пробивається з-під землі перша соковита травичка, розпускаються бруньки на деревах, виростають перші квіти. Все навколо зеленіє, розкривається назустріч теплим сонячним променям, пахне ніжними ароматами.

Дуже приємно й цікаво спостерігати за пробудженням природи у лісі. З усіх боків лунає дзвінкий багатоголосий щебет птахів. Поглинені приємними клопотами звірі. Там заєць стрибає по купинах. А ось їжачиха вилізла з нірки. Весело грає на лузі лисиця з лисенятами. Життя навколо вирує!

Весна — це молодість, свято життя, продовження роду, буйство ніжної краси природи. Немає пори року зворушливіше і миліше.

Тож давайте берегти природу! Вона влаштована дуже мудро, але потребує нашого захисту.

Подивіться на маленьку працьовиту бджілку, що невпинно перелітає з квітки на квітку. Кружляючи в танці, вона розповідає сестрам, яка квітка є найароматнішою. Подивіться на кішку-маму, яка лагідно піклується про своїх гарненьких кошенят. Звірі теж здатні любити та співчувати.

Отже, давайте жити в гармонії з навколишнім світом. Хай живе природа! Хай завжди в душі квітне весна!

Дивіться також:

Твір-опис на тему «Пробудження весни»

Твір на тему «Весна у рідному краї»

Твір-опис природи навесні. Текст-розповідь

Твір про весняні місяці: березень, квітень, травень. Текст-розповідь

17 Комментариев “Твір «Художній етюд про природу», 5 клас

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>