Твір на тему «Телебачення»

Значення і роль телебачення в нашому житті

Телебачення в нашому житті

Яку роль відіграє телебачення в нашому житті? Дуже важливу, адже це головне джерело інформації та розваг. Люди приходять після роботи й хочуть відпочити. Вони влаштовуються зручніше на дивані, щоб подивитися улюблену телепередачу або дізнатися новини країни та світу. Хтось вмикає телевізор для фону, щоб не було нудно одному вдома. Телебачення має масу переваг. Одна з основних — програми на будь-який смак і вік.

Багато років тому люди навіть уявити не могли, що колись завдяки «коробці» ми будемо в курсі всіх подій. Коли суспільство не знало про існування телебачення, люди більше часу приділяли читанню книг, хобі та живому спілкуванню. Зараз же наше дозвілля поглинули телевізор і комп’ютер.

Телевізор настільки захопив наше життя, що тепер ми навіть не можемо посидіти за сімейним столом, обмінюючись новинами. Більш того, молоді мами часто садять своїх дітей перед екранами телевізора, щоб мати можливість прибрати в будинку або приготувати їжу. Однак у цей час жінки не думають про здоров’я власних дітей. Звичайно, повністю виключати перегляд мультиків не варто, адже вони допомагають розвиватися дитині, але слід встановити часові рамки.

Отже, важко перебільшити значення і роль телебачення в нашому житті.

Телебачення в моєму житті

Суспільство настільки звикло чути інформацію з других уст, що тепер у нас немає бажання дізнаватися щось самостійно. Ми сидимо в кріслах і спостерігаємо за роботою журналістів. Часом ми навіть не хочемо вийти на вулицю, щоб прогулятися рідним містом і насолодитися барвами природи та архітектури. Нам легше подивитися якусь передачу або фільм.

У мене самої чимало улюблених телевізійних програм. Мені дуже подобається дивитися вокальні шоу, а також розважальні програми. Раніше мама сварила мене за те, що я годинами сиджу перед екраном телевізора. Я не розуміла, чому вона так робить. Однак зараз я усвідомлюю, що таким чином вона дбала про моє здоров’я. Тоді мама радила мені сходити кудись з подружками або запросити їх до нас додому та спекти щось смачненьке. Мені така ідея була до душі, і тепер я дуже добре готую випічку. Зараз я рідко дивлюся телевізор. Але, як мінімум, двічі на тиждень ми всією сім’єю дивимося фільм, який я обираю.

Винахід телебачення — це великий крок у науково-технічному прогресі. Але ще більшим, величезним кроком у розвитку людства є поява Інтернету. Нам слід бути вдячними за те, що зараз у нас є можливість дізнаватися новини не виходячи з дому та відпочивати під час перегляду розважальних шоу.

Інші твори:

Твір «Засоби масової інформації (ЗМІ)»

Скільки часу можна проводити за комп’ютером дітям?

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>