Твір на тему «Травневий день»

Як пройшов мій травневий день

Травневий день

Гадаю, що не буду оригінальним, якщо скажу, що травень — мій улюблений місяць року. Все вже цвіте на повну силу, сонечко гріє, але виснажливої літньої спеки ще немає та яскрава зелень ще не встигла вкритися пилом. Душа в цей час наповнюється неймовірною радістю та очікуванням майбутніх літніх канікул.

Сьогодні травневий день почався для мене співом птахів, які уподобали під моїм вікном струнку білокору березу, та лагідними променями сонця, що грають на подушці. Я прокинувся в чудовому настрої та насамперед поспішив відкрити вікно, щоб впустити в кімнату свіже ароматне повітря.

Потім я вмився, поснідав і вийшов на вулицю. Вона зустріла мене яскравим сонечком, стрекотінням коників і дзижчанням працелюбних бджіл. Навіть тут, у місті, добре помітно, що природа вже прокинулася. Всюди повно різноманітних квітів. Якісь із них дбайливо висаджені на клумбах, а якісь виросли самі на узбіччях доріг. Але і ті, й інші однаково радують око. Навколо них пурхають різнокольорові метелики. Ледачі дворові коти гріються на сонці, для них настав чудовий час.

Мою увагу привернула тріскотня сорок, що розташувалися на даху одного з гаражів. Вони не могли щось поділити й влаштували метушню. Що за чварні птиці?

У дворі багато матусь з малюками. Ті, що зовсім маленькі, сплять в колясці, деякі грають у піску. Одна маленька дівчинка залізла на гірку та спробувала з неї з’їхати, але мама вчасно її впіймала. Малюкам теж подобається така погода, їм цікаво дивитися, як повзають у траві жуки, літають навколо квітів метелики.

Я йшов вулицею і просто радів життю. Адже після зимових морозів і березневого бруду тепла погода травня здається справжньою благодаттю. Пізніше я зустрів друзів, і ми вирішили зіграти в футбол. Мені здається, ця ідея була просто чудовою, адже в такий прекрасний день треба проводити час виключно на вулиці.

Подібні твори:

Твір на тему «Місяць травень»

Твір «Мій улюблений місяць року — травень»

Твір про весняні місяці: березень, квітень, травень. Текст-розповідь

Розповіді про весну та твори на тему «Весна»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>