Твір на тему «Український народ»

загрузка...

Твір про український народ (текст у публіцистичному стилі на суспільну тему)

Український народ

Я — українка. Належність до українського народу — це не просто моя національність. Це не тільки типові риси зовнішності, а дещо глибше та важливіше.

Від самого народження разом з мовою, теплом материнських рук, лісами й полями, запахами трав і сосен, піснями та казками ми вбираємо в себе всю красу почуттів і найкращих людських рис. А разом з нею — і сам дух народу, до якого належимо.

Попри нескінченні бої за свободу, постійний гніт чужоземних ідеологій, Україна зберегла свої звичаї, традиції, свій вольовий дух. «Втім, як і всі інші», — подумає дехто. Так, але зі своїми особливостями. Досі тут живуть веселі, добрі та щедрі люди з величезним фольклорним надбанням та пристрастями. Це сміливий та волелюбний народ з багатою історією та розвиненою культурою.

Привітність, чуйність, гостинність, щирість та широта душі — ті риси, які властиві практично всім мешканцям України. Так вважають численні туристи та інші гості нашої країни.

На мою думку, найкраще український характер демонструють народні танці під національні мелодії. Причому, вони не є застарілим та неактуальним явищем — без них не обходиться жодне сучасне свято будь-якого масштабу. Вони не залишать без уваги жодного з присутніх, кожного змусять відчути «своїм» на святковому заході та будь-кого «увіллють» у річку загальних веселощів.

Зрозуміло, все, про що йшлося вище, розкриває характер наших громадян лише з одного боку. Але це становить основну відмінність у порівнянні з іншими націями. Тому до загального патріотичного відношення до своєї Батьківщини в мене додається невимовна гордість за свій народ.Отже, я пишаюся своєю належністю до українського народу!

Подібні твори:

Короткий твір, есе, речення про українську мову

Твори на тему «Моя Батьківщина — Україна»

Батьківщина в нас одна-єдина. Це соборна Україна!

Твір-роздум про любов до Батьківщини, до своєї рідної землі

Твір на тему «Патріотизм»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>