Твір «Мій улюблений предмет — англійська мова»

загрузка...

Англійська мова — мій улюблений урок у школі

Мій улюблений предмет — англійська мова

Всі мої однолітки дивуються, коли дізнаються, який в мене улюблений предмет у школі. Через мою любов до уроків англійської мови навіть вважають мене диваком. Адже їм подобаються уроки малювання, трудового навчання або фізкультури. В цьому немає нічого поганого, та я їх не засуджую. Але я не такий, як вони. Я відчуваю особливі почуття до уроків англійської мови.

У дванадцять років я зрозумів важливість знання кількох мов та побачив особливу «магію» в абсолютно іншій лексиці. Першою причиною мого вибору є важливість знання іншої мови в сучасному світі, особливо англійської. Я з батьками багато подорожував по курортних країнах. Там часто доводилося напружувати свою голову та діставати із засіків пам’яті те, чого мене навчили за п’ять років у школі. Спочатку це було складно. Згодом я став усвідомлювати, що те, що я пізнаю на уроці англійської, неодмінно стане мені в пригоді у найближчі канікули. Це єдиний предмет, для пізнавання якого в мене є стимул.

Кожен помічав за собою в школі наступне: коли знання, отримані на заняттях, приносять користь у повсякденному житті, відчуваєш ейфорію. З’являється тяга займатися далі, щоб ефект повторився.

Уроки англійської наповнені цікавими відкриттями у сфері культури. Також вони містять інформацію про особливості носіїв мови. Таким чином, я відкриваю для себе світ. Отримую можливість дивитися очима іншої людини, що живе на протилежному кінці планети, з зовсім іншими звичками та способом життя.

Один з великих класиків казав: «Мову знаєш — володієш світом». А який п’ятикласник не мріє заволодіти світом? Хоча б одним маленьким світом, назва якого «урок», де ти відчуваєш себе комфортно та вільно.

Подібні твори:

Твір «Англійська мова в моєму житті»

Твір «Мій улюблений предмет — українська література»

Твір-роздум «Для чого потрібно вчитися в школі?»

Твір на тему «Малювання»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>