Твір «Мій улюблений предмет — українська мова»

загрузка...

Українська мова — мій улюблений шкільний урок

Я за складом розуму є гуманітарієм. Тож не дивно, що ще з початкової школи мій улюблений предмет — українська мова.

Наша вчителька Ірина Володимирівна змогла прищепити нам любов до рідної мови. На кожному новому уроці ми дізнаємося про українську мову щось нове й цікаве. Я розумію, як важливо вміти користуватися своєю рідною мовою. Якщо ти знаєш її досконало, твоя мова стає красивою та правильною.

У наш час дуже важливо бути грамотною людиною. Тож без глибокого знання української мови в сучасному світі просто нікуди. Саме тому я з великим задоволенням вивчаю свою рідну мову. Зізнаюся чесно: іноді я все-таки припускаюся помилок, але сподіваюся, що в майбутньому зможу вивчити всі правила та писати без помилок.

Отже, знати рідну мову дуже важливо, бо саме через неї ми здобуваємо знання, отримуємо корисну інформацію та й просто спілкуємося. У школі нам дають лише основи знань. Потім ми застосовуємо їх на практиці. Я пишаюся тим, що вільно володію українською мовою!

Чому я люблю українську мову?

У мене в школі багато улюблених предметів. Один з них — це українська мова. Так, я іноді роблю помилки при написанні або не завжди правильно ставлю наголоси в словах. Але це не означає, що я не люблю цей предмет. Адже якби не було української мови, як ми могли б тоді спілкуватися один з одним, писати листи й повідомлення, говорити компліменти та приємні слова?

Правильна й грамотна мова — завжди гарна. Але шкільний предмет вчить нас не тільки правилам. За роки навчання ми розширюємо словниковий запас, вчимося правильно будувати конструкції, поширювати речення, використовувати синоніми. Все це прикрашає мову, робить її не нудною, не одноманітною. А ще нам іноді задають написати твори. Я, наприклад, люблю писати твори за картинами. Для мене це відмінний спосіб потренуватися підбирати слова й познайомитися з творчістю великих художників.

А ще я люблю українську мову, оскільки хочу працювати копірайтером або журналістом, а без знання мови в цих професіях ніяк.

Українська мова — мій найулюбленіший шкільний предмет

Серед усіх шкільних предметів особливою любов’ю у мене користується українська мова. Багатьом цей предмет здається складним, однак для мене він дуже цікавий.

Мені подобається, що в українській мові все підпорядковується спеціальним правилам. Знання їх дозволяє писати будь-які, навіть найскладніші тексти без помилок. До правил української мови я ставлюся дуже серйозно. Я їх не просто заучую, а розбираюся, як і чому вони виникли. Напевно, саме тому я пишу грамотно й маю з української мови тільки добрі та відмінні оцінки.

А ще мені подобається писати твори. Уміння чітко й виразно формулювати свої думки дуже важливо для кожної людини.

Багатство української мови

Українська мова є багатою та красивою, напевно, однією з найкрасивіших мов у світі. Вона дуже мелодійна, милозвучна, через що її називають солов’їною. Тож я хочу навчитися якомога краще використовувати це багатство у своєму житті.

Українською мовою написано безліч великих літературних творів, які відносяться до світових і які читають люди по всьому світу. Звісно, не всі можуть прочитати їх в оригіналі, тому що українська мова є доволі складною у вивченні.

Дуже важливо, щоб український народ, який є носієм мови, знав, поважав і зберігав її. На даний момент відбувається забруднення мови запозиченими й іноземними словами. Від цього втрачаються краса й звучання, багато слів забуваються і не вживаються в мовленні.

Будь ласка, говоріть красиво й правильно, не засмічуйте українську мову!

Українська мова — один з головних предметів

Українська мова — один з головних предметів у школі. Не знаючи його, неможливо продовжити навчання після школи й отримати гарну освіту.

Але українська мова — це ще й одна з найбагатших мов, мова письменників і поетів, тому її вивчати дуже цікаво.

Українська мова значно багатша за європейські мови. Те, що виражається одним прикметником іншою мовою, українською можна сказати величезною кількістю слів. Безумовно, знаючи правила української мови, легше вчити іноземні мови. Багато творів, які були переведені з іноземної мови, особливо поезія, не поступаються за якістю оригіналу й заграли новими барвами.

Українська мова не стоїть на місці, вона постійно змінюється. Деякі слова поступово виходять зі вживання, тож їхнє значення доводиться шукати в словниках, дізнаючись більше про життя наших предків.

Красиво й правильно говорити, грамотно писати та висловлювати свої думки — все це важливо для людини будь-якої професії.

Чому мені подобається українська мова?

З усіх предметів, які ми вивчаємо в школі, найбільше мені подобається українська мова. Щотижня на уроках української мови ми вивчаємо нові теми. Наша рідна мова дуже цікава, вона має свою унікальну історію. Якщо заглибитися у її вивчення, можна дізнатися багато цікавого про походження та значення різних слів.

В українській мові багато правил, є й винятки з них, але я вважаю, що кожна людина повинна бездоганно знати мову, якою розмовляє. Крім вивчення граматики, я дуже люблю писати твори на різні теми. Ми вчимося грамотно викладати свої думки й можемо відчути себе справжніми письменниками.

У школі вивчається багато предметів, але найулюбленішою та найважливішою для себе я вважаю українську мову. Чому?

По-перше, мені подобається вчителька української мови. Те, яка вона добра, те, з яким захопленням вона розповідає про правила написання слів та речень. По-друге, я хочу стати журналістом. А який може бути журналіст з поганим знанням української мови? По-третє, мені подобається бути грамотним і не допускати дурних помилок. Крім того, мені легко дається вивчення цього предмету, тому по ньому в мене завжди відмінні оцінки.

Подібні твори:

Твір «Мій улюблений предмет — українська література»

Твір «Мій улюблений предмет — англійська мова»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>