Контрольна робота на тему «У колі добрих героїв»

загрузка...

Сучасна література, 5 клас. Твір на тему «У колі добрих друзів»

Вивчаючи курс як зарубіжної, так і української літератури, я задався питанням: що їх об’єднує? Що робить дитячі твори популярними? І я знайшов для себе відповідь. Це загальнолюдські цінності, перемога добра в одвічному протистоянні зі злом. Дійсно, найголовніший герой будь-якої казки, повісті чи оповідання — це позитивний персонаж. Письменник втілює свої творчі ідеї в сюжеті твору. Щоб читачеві було цікаво, він прагне зробити сюжет захоплюючим. З цією метою на долю головного героя випадають складні, часом неймовірно тяжкі випробування. Але розв’язка художнього твору неодмінно оптимістична: торжество добра завдяки особистим рисам характеру головного героя. Отже, літературні герої творів, які ми прочитали і полюбили, стають нашими добрими друзями.

Мій улюблений персонаж зарубіжної літератури

Для мене улюбленим персонажем зарубіжної літератури став Чарлі Бакет з твору Роальда Дала «Чарлі і шоколадна фабрика». Цей хлопчик був бідним, адже ріс у злиднях, але при цьому духовно багатим. Становленню характеру Чарлі сприяли його батьки, а також бабусі й дідусі. Вони виховали в ньому такі риси, як доброта, щедрість, вірність, уміння любити і співчувати. Чарлі — дбайливий та чуйний хлопець, для якого родина — понад усе. Саме цим він мені сподобався, тому я хочу бути на нього схожим.

За характером та описом зовнішності Чарлі Бакет нагадує мені простого селянського хлопчика з оповідання Григора Тютюнника «Дивак». Обидва вони — сором’язливі діти, яким притаманні людяність та скромність. Незважаючи на свій юний вік, їм властива життєва мудрість, якої позбавлені багато дорослих. Наприклад, власник шоколадної фабрики Віллі Вонка — абсолютно самотня людина, яка навіть чути не хоче про сім’ю. Але наприкінці казки він все ж зрозумів, що родина має для людини набагато більше значення, ніж успіх у бізнесі. Віллі прийняв всю родину Чарлі до шоколадної фабрики, зробивши останнього своїм співвласником. Містер Вонка вирішив покінчити з самотнім життям і опинився в колі добрих друзів — членів сім’ї Чарлі.

Дивіться також:Характеристика героїв казки «Чарлі і шоколадна фабрика»

Характеристика Тома Сойєра, 5 клас

Характеристика та образ Олеся з оповідання-твору «Дивак»

Характеристика та образ Суботика з твору Пауля Маара

8 Комментариев “Контрольна робота на тему «У колі добрих героїв»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>