Твір-опис «У літньому лісі»

загрузка...

Краса лісу влітку

У літньому лісі

Під час літніх канікул я намагаюся часто бути на природі. У вихідні, якщо сонячна погода, ми з батьками виїжджаємо купатися на річку або прогулятися у літньому лісі.

Особливо гарно виглядає змішаний ліс. Мені подобається ходити й вгадувати, які тут ростуть породи дерев. Ось переді мною дружні осики, біляві берізки, поодинокі дерева горобини, а також величні дуби. Неподалік ростуть, наче водять хоровод, маленькі ялиночки.

Літній ліс заворожує своєю пишною зеленню. Коли заходиш глибше до гущавини, то відразу відчуваєш прохолоду й свіжість. Приємно вдихати чисте повітря, наповнене запахом квітучих рослин. У лісі часто ростуть високі чагарники та трави, часом важко пересуватися, якщо немає прокладених стежок.

Влітку привертає людей у ліс не тільки його зелене оздоблення, але ще і ягоди з грибами. Дуже приємно натрапити на велику суничну галявину та зібрати ароматні ягоди, щоб холодною зимою пити чайок з варенням. Крім суниці, ліси багаті ще малиною, чорницею, ожиною та брусницею. Коли настає липень, пройдуть теплі літні дощі, то з’являються гриби — це підберезники, підосичники, опеньки.

Ліс у літню пору наповнений життям. Необхідно тільки бути уважним і придивлятися до всього того, що відбувається навколо. Можна натрапити на великий мурашник, поспостерігати, як бігають працьовиті мурашки. Якщо потрапити на галявину з квітучими рослинами, то можна помітити, як з однієї квітки на іншу перелітають метелики, бджоли та джмелі.

Дуже приємно послухати пісні пернатих, які оселилися в лісі. Можна почути спів дроздів, іволги, синиць і солов’їв. Або стукіт по стовбурах дерев дятла. Якщо пощастить, можна побачити їжачка, який поспішає у своїх справах. Угледівши людину, він відразу згортається клубком. Варто відійти, як їжак знову побіжить своєї доріжкою.Не дарма ліс вважається природним багатством. Він пригощає нам своїми щедрими дарами, тільки треба ставитися до нього дбайливо, зберігаючи його неповторну красу.

Подібні твори:

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>