Твір «Моя майбутня професія — фармацевт»

загрузка...

Фармацевт — професія дуже відповідальна. Вона приваблює мене ще з початкової школи. Можу навіть сказати, що бачу в цьому своє покликання. Тож моя майбутня професія — фармацевт.

Чому я обрала професію фармацевта?

Чим мені подобається ця робота? На мій вибір вплинула професія моєї мами, вона працює медичною сестрою. Мені доводилося спостерігати за нею. Найбільше мене завжди приваблювала можливість взаємодіяти з ліками.

Був період, коли я хотіла піти по стопах мами й стати медсестрою. Згодом передумала. До речі, був час, коли я на літніх канікулах працювала санітаркою у місцевій аптеці. Працюючи, я завжди спостерігала за роботою фармацевтів, цікавилася цією професією. Також спостерігала за відвідувачами, за тим, з якою надією вони приходили купувати ліки. Деякі з них навіть не ходили до лікаря, сподіваючись, що їм допоможуть спеціалісти з аптеки. І наші фармацевти завжди допомагали: давали професійні рекомендації, корисні поради.

Чому я хочу стати фармацевтом?

Здоров’я — це найголовніша цінність людства, а лікарські засоби та препарати — невіддільна частина нашого здоров’я.

У сучасному світі дуже багато різних хвороб. Кожне захворювання має власні симптоми й свої іменні препарати. Ефективне лікування знищує хворобу, завдяки чому людина починає радіти життю, вчитися, працювати, творити. Є й такі препарати, що мають загальнозміцнюючу дію. Мова йде про вітаміни й біологічно активні добавки, які час від часу можна й треба пити здоровим людям.

Отже, я прийшла до висновку, що фармацевтика — один з найважливіших напрямків сфери охорони здоров’я, тож професія фармацевта є актуальною та корисною для суспільства.

Сподіваюся, я пояснила, чому хочу стати фармацевтом. Дуже важливо, щоб покликання людини збігалося з її свідомим вибором. Саме у цьому, на мій погляд, полягає професійне щастя. Моє покликання як майбутнього медика-фармацевта таке: лікувати хвороби за допомогою медичних препаратів та приносити людям радість здорового життя. Я обов’язково здобуду медичну освіту й допомагатиму хворим не тільки лікарськими засобами, а й професійними рекомендаціями, цінними порадами.

Подібні твори:

Твір «Моя майбутня професія — лікар»

Твір «Моя майбутня професія — ветеринар»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>