Твір на тему «Цікавий випадок із мого життя»

загрузка...

Твір про цікавий випадок із життя

Відпочинок на березі річки

Я хочу розповісти про те, що трапилося зі мною минулого літа. Ми з батьками часто проводимо час у селі. Там у нас великий дерев’яний будинок та ділянка землі. Неподалік від села тече вузька, але швидка й глибока річка. Ми з друзями цілими днями проводимо на її березі. Іноді ловимо рибу на саморобні вудки, а іноді вигадуємо веселі ігри на березі та у воді.

Це сталося тихим червневим вечором. Погода стояла ясна, наближався захід. У повітрі над водою літали зграї дрібних мошок. Ми з другом відпочивали на березі річки, кидали у воду камінці та про щось розмовляли. Я намацав позаду себе досить великий камінь, із розмаху кинув його в воду, почув гучний сплеск…, — і раптом там, де впав камінь, з-під води пішли великі бульбашки повітря!

Зустріч з бобром

Ми з друзями затихли та придивилися краще. У тому місці, де щойно піднімалися бульбашки, з’явився якийсь чорний предмет і почав рухатися проти течії. Ми схопилися з місця та побігли за ним по берегу.

Незабаром предмет наблизився. Ми зупинились. Предмет теж. Хмари вже приховали сонце, що заходило, та в сутінках ми не могли розгледіти, кого саме побачили. Ми боялися рушити з місця, і я не знав, чому. Чи то тому, що боялися злякати цього звіра, чи то боялися його самого.

Тут хмара відійшла в сторону та у світлі останніх променів сонця я побачив чиюсь волохату морду. Це був бобер! До цього я бачив бобрів тільки на картинках і не очікував зустрітися з ними наживо, тому дуже зрадів.

Через кілька секунд тварина ляснула хвостом по воді та зникла з виду. Ми ще постояли якийсь час у надії побачити її знову, але так і не дочекалися…

Після цього випадку ми ще неодноразово приходили на те місце. Приносили боброві різну їжу з дому та кидали на середину річки. Але він так і не з’явився.

Спостерігати диких звірів у природі дуже цікаво. Я сподіваюся, що у майбутньому ще колись зустрінуся з ними.

Дивіться також:

Твір на тему «Риболовля»

Твір на тему «Як діти заблукали в лісі». Оповідання «Пригода в лісі»

1 Комментарий “Твір на тему «Цікавий випадок із мого життя»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>