Твір «Цінність часу»

загрузка...

Час — це наша найбільша цінність«Лише тоді пізнається цінність часу, коли він утрачений», – вчить народна мудрість. На жаль, ані на мить зупинити його неможливо. Життя невблаганно йде вперед, біжить. І проходить…

«Найбільший скарб — це час, відпущений мені на життя». Це, напевно, найкраща думка, кращий афоризм про час, який я чув. Його суть в тому, що час слід цінувати — кожну хвилину.

Що ж таке час? Мені завжди здавалося, це щось таке, що не можна виміряти. Нехай і існують заходи часу — секунди, хвилини, години, роки, тощо — саме його поняття все одно мені завжди здавалося невимірним. Однак, час має наукове визначення — це міра тривалості існування всіх об’єктів. Весь наш світ побудований на понятті часу, всі явища й події на планеті так чи інакше залежать від нього.

Вважається, що час тече необоротно, тобто тільки вперед: з минулого в сьогодення, а потім в майбутнє. Немає в природі машини часу, хоча письменники-фантасти завжди уявляли в своїх книгах її винахід. Проте неможливо в реальності повернутися за часом назад і прожити вже прожиті раніше моменти життя заново. Це можна зробити тільки в думках.

Наш учитель з фізики каже, що немає в світі єдиної теорії часу. Існує тільки маса різних теорій, які то з одного боку, то з іншого підходять до часу. Деякі з них навіть суперечать одна іншій та сперечаються між собою. Наприклад, теорія осі часу розповідає про те, що час — це пряма лінія. Вона веде від минулої події до майбутньої. А теорія відносності ділить всі події на минулі, майбутні й невизначені.

Звичайній людині, яка не прагне стати вченим-фізиком, треба просто навчитися правильно планувати час у житті. Слід виробити в собі пунктуальність, вміння заощаджувати час, звичку витрачати години життя з користю. Тоді можна скрізь встигнути та не шкодувати про марно витрачений час.

Дивіться також:

Твір-розповідь про час на тему «Зупинись мить, або Одна година мого життя»

Твір на тему «Поспішайте робити добро!»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>