Твір на тему «Цінуйте кожну мить життя!»

загрузка...

Цінуйте кожну мить життя!

З плином часу кожному з нас у голову приходять думки щодо сутності життя. Ми аналізуємо минуле, замислюємося, чи все задумане вдалося зробити. В молодості ми безтурботні, вважаємо, що життя попереду. Ми відкладаємо все на потім, забуваючи, що життя швидкоплинне. Але це нам стає ясно вже на схилі віку…

Тому цінуйте кожну мить життя вже сьогодні! Життя — це подарунок, тож прожити його потрібно так, щоб не було соромно. Кожен прожитий день повинен нас радувати.

Людина несе відповідальність за свої дії та вчинки. Вона самостійно обирає власний життєвий шлях, визначаючись зі своїми заняттями та історією кохання. Гармонія у взаєминах є гарантією світлого майбутнього.

У житті багато всього трапляється. Не дарма є приказка: «Життя прожити — не поле перейти». Для досягнення мети перед нами відкривається дорога з перешкодами. Ми, як правило, долаємо її хаотично та не завжди йдемо, а іноді й біжимо, періодично завмираючи на місці. Але потім знову включаємось в рух, зустрічаючись з різними перешкодами.

Кожне людське життя можна порівняти з унікальною неповторною книгою, кількість сторінок якої збільшується з кожним днем. Саме ми визначаємо в цій книзі розвиток сюжету. Однак багато чого залежить від випадковостей. На нашому життєвому шляху зустрічаються різні люди та не завжди ми раді їх бачити. Ми чуємо всілякі слова, які не завжди приємні нашим вухам. Частенько ми стикаємося з проблемою вибору — нам його доводиться робити, навіть якщо й не хочеться. Жодному письменникові не підвладне написати таку книгу.

Отже, треба цінувати життя за його унікальність та неповторність. Адже іншого в нас не буде…

Чому треба цінувати життя?

Життя людини — найвища цінність. Завжди треба пам’ятати про це та ніколи не здаватися, які б випробування не посилала доля.

Дуже важливо знайти своє місце в житті. Запорука цього — визначення з заняттям до душі, яке б приносило задоволення. А це, перш за все, вибір правильної професії, що дозволила б влаштуватися на улюблену роботу. Сприяти відчуттю щастя може улюблена справа та надійний супутник життя, з яким нічого не боїшся, а впевнено долаєш життєві перепони та ростиш дітей. Тоді все інше просто накладається на це відчуття щастя.

Життя людини складається зі щоденного задоволення основних життєвих потреб, якими є їжа, питво, сон і багато іншого. Крім основних фізіологічних потреб, людині також необхідно задовольняти й соціальні потреби, такі як потреба в знаннях, у самовираженні та повазі.

Життя різноманітне, тому воно барвисте й неповторне в кожного з нас. Отже, щоб було цікаво жити, треба прагнути більше дізнаватися та жити тут і зараз. Завжди пам’ятайте, що майбутнє починається сьогодні. Це дозволить на схилі віку з задоволенням згадувати все те, що трапилося в нашому житті.

На щастя чи на жаль, ми не знаємо своєї долі заздалегідь. Тому цінуйте кожну мить життя!

Подібні твори:

Твір «Що найважливіше в житті людини?»

Твір на тему «Що таке життя?»

2 Комментария “Твір на тему «Цінуйте кожну мить життя!»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>