Чому чай в пакетиках смертельно небезпечний?

Чайні пакетики небезпечніЧай — дуже популярний і смачний напій, якому притаманний незрівнянний запашний аромат. Але щоб він був ще й корисний для здоров’я, не варто використовувати для заварювання одноразовані фасовані пакетики. Чому?

Як з’ясували вчені, любителі напою, швидко одержуваного завдяки нехитрому з’єднанню окропу та подрібненого листя, одночасно вживають безліч небезпечних добавок. Наслідки такого чаювання можуть бути смертельно небезпечні. Чай, розфасований по пакетиках, може привести до безпліддя і злоякісних пухлин, оскільки містить хлор та інші небезпечні сполуки. Крім того, він може руйнувати травну систему, нирки та кістки. До такого висновку прийшли міжнародні експерти.

Вся справа в тому, що пакетований чай має мало спільного зі справжнім напоєм. Його виготовляють зі старого листя, яке накопичує фториди, що містяться в ґрунті та аж ніяк не корисні для людини.

Крім того, білосніжні пакетики зовсім не були такими завжди: їх відбілюють хлором. Також у складі пакетів є пестициди, які при взаємодії з окропом можуть нашкодити організму людини.

А звичка заварювати один пакетик по кілька разів збільшує ризик захворіти на рак в кілька разів, застерігають фахівці.

Отже, не економте 2-3 хвилини часу на приготування якісного листового чаю. Бережіть своє здоров’я!

Інші статті:

Скільки часу можна проводити за комп’ютером дітям?

Калорії: поняття, сутність та роль у підтриманні здоров’я людини

Спадкові генетичні захворювання

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>