Твір на тему «Чарівна осінь»

Чарівна осінь

Чарівна пора

Яка чарівна осіння пора! Дерева в золотистих нарядах, крики журавлів, що відлітають у вирій, п’янкий запах прілого листя — все це створює дивовижний осінній настрій.

У цей казковий час року я дуже люблю гуляти в парках. Кожне дерево має своє унікальне золотисте або багряне плаття. Здається, ніби тисячі вишивальниць днями й ночами сидять над чудовими шалями. А згодом швидкий вітер вкриває кожне дерево та кущик однією з таких шалей.

Осінь — дивовижна пора року!

Я люблю чарівну осінь!

Деякі мої друзі та знайомі люблять зиму за можливість покататися на санках і пограти в сніжки. Деяким, особливо дівчаткам, подобається весна — час, коли все цвіте та можна кожен день плести шикарні вінки. Інші чекають літа, щоб з ранку до вечора гратися на пляжі. А я шалено радію приходу осені. І мене зовсім не лякає початок шкільних занять. Навпаки, це можливість побачити друзів, які виїжджали на все літо до бабусь. Можливість розповісти та почути багато кумедних історій. Але навіть це не головне в настанні осені.

Осінь — чарівна пора, і саме тому її так люблять художники, поети й люди різного віку та професій. На мою думку, цей час року можна розділити на кілька періодів. Перший починається з першої половини вересня, коли ще не сильно відчуваються зміни в природі. Останній період — листопад з його вогкістю та холодом. Не дарма цей місяць називають воротами зими. А посередині знаходиться та чудова пора, яка зветься «золота осінь».

На її честь художники не втомлюються писати картини, а поети й письменники не припиняють складати красиві твори. А я завжди буду з нетерпінням чекати її приходу. Чому вона «золота»? Тому що природа немов одягається в сукню, розшиту золотими нитками. Все перетворюється, змінює свій вигляд, буяє яскравими барвами. Мені здається, навіть влітку не можна побачити стільки квітів, скільки їх з’являється восени. Жовтий, червоний, помаранчевий набувають стільки різних відтінків, що їх неможливо описати жодною мовою світу. Всі кущики та деревця, немов модниці, кожен день міняють свій наряд. Ще вчора вони тільки починали жовтіти, сьогодні вже відливають золотом, а завтра додадуть до свого образу кілька червоних пелюстків.

Мені здається, що осінь нагадує собою вродливу жінку, тому я її просто обожнюю!

Дивовижна осінь

Осінь — дивовижна пора. Це той період, коли природа найгарніша. Все навколо буяє різнокольоровими яскравими барвами. І від споглядання цієї краси неодмінно піднімається настрій.Якою б талановитою не була людина, їй далеко до хисту природу, чиї творіння вражають дивовижною красою.

Отже, чарівна осінь — найгеніальніший у світі художник.

Цей твір також підходить для теми «Чарівна мелодія осені».Дивіться також:

Твір-розповідь за уявою «Осінь зачаровує красою»

Твір «Моя улюблена пора року — осінь»

Твір «Барви осені»

Твір-опис осені

Твір-мініатюра «Осінь»

Твір на тему «Осінь за вікном»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>