Твір на тему «Час — найкорисніший порадник людини»

загрузка...

Протягом багатьох століть, аж до наших днів, людство стикалося з таким поняттям, як час. Його можна порівняти зі швидкою річкою, яку неможливо зупинити. Мудрі люди кажуть, що час — найкорисніший порадник людини. Чому? Обґрунтуємо цю думку.

Кожен з нас іноді робить певні помилки. Причиною цього є те, що нам не вистачає знань, досвіду, деяких особистісних якостей. Чим молодша людина, тим більше помилок вона робить, навіть не усвідомлюючи цього.

Часто лише з віком приходять відповіді на численні питання молодості. З плином часу стає зрозумілим, як треба було вчинити в тій чи іншій життєвій ситуації. З цього приводу є влучне прислів’я: «Якби знав, де впадеш, соломки підстелив би». Зазвичай так каже людина, яка не змогла передбачити всіх негативних наслідків своїх дій, і зараз про це гірко шкодує.

Кажуть також, що час — найкращий лікар. З роками ми забуваємо або починаємо надавати менше значення чомусь такому, що раніше створювало проблему. Ми стаємо досвідченішими й мудрішими.

Час — це абстрактне поняття, яке руйнує сім’ї, зводить цілі міста, знищує цілі народи, сприяє новим відкриттям. Звісно, для нових наукових відкриттів потрібні знання, але ж для кожного знання потрібен час. Таким чином, все навколо нас аж до смерті пов’язано з часом.

За своє життя людині потрібно багато встигнути, адже це тільки на перший погляд здається, що життя довге. Хоча багато хто думає, що сьогодні вони пишуть чернетку, а завтра почнуть з нового аркуша. Але насправді все не так. Тому кожен день повинен бути наповнений добрими вчинками. Треба цінувати кожну мить життя, не можна втрачати жодної хвилини.

Нам часто здається, ніби час летить або час дуже сильно гальмує, але це лише ілюзія, що зумовлена станом нашої душі. Час не лише заліковує рани, а й вчить життєвої мудрості. Ось чому кажуть, що час — найкорисніший порадник людини.

Перегляньте також:

Твір «Цінність часу»

Твір-розповідь про час на тему «Зупинись мить, або Одна година мого життя»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>