Твір на тему «Чесність»

загрузка...

Чи легко бути чесним?

Чи легко бути чесним?

Безумовно, чесність — це позитивна риса характеру людини. Чи легко бути чесним? На мою думку, це питання ставить собі абсолютно кожен з нас. У нашому світі людські взаємини влаштовані досить складно. У всіх людей абсолютно різні характери, тому до будь-якої людини необхідний особливий підхід. Виходячи з цього, кожен з нас по-різному реагує на правду.

Я вважаю, що чесним бути, дійсно, нелегко. Звичайно ж, бувають ситуації, коли потрібно елементарно дотримуватися правил етикету. Наприклад, наш близький друг зробив покупку, яка йому подобається. Ми бачимо захоплення в його очах, проте ця річ може нам не подобатися. Можна сказати йому чесно, а можна підтримати друга, інакше ми ризикуємо засмутити його.

Але бувають складніші ситуації, що стосуються серйозного вибору. Іноді наші близькі можуть перебувати в невіданні, а погляд з боку їм просто необхідний. Що робити в такому випадку? Я вважаю, що потрібно казати правду. Наприклад, ми бачимо, що нашого друга обговорюють за його спиною, поширюють неприємні чутки, а він не в курсі всього цього.

У такому випадку просто необхідно проінформувати людину про це, нехай їй і буде це неприємно. На мій погляд, мовчати про такі речі ні в якому разі не можна.Чому важко бути чесним?

Проблема полягає в тому, що більшість людей не сприймає справжню правду, їм простіше перебувати в деяких ілюзіях. Їм складно сприймати нещиру любов, лицемірних друзів, невдачі на роботі. Багато хто просто намагається не звертати на це увагу, бо правда часом може викликати серйозні переживання й украй негативні емоції. Тому чесним бути, дійсно, важко, особливо стосовно близьких нам людей, адже ми можемо значно засмутити їх або навіть зіпсувати відносини. Проте, я вважаю, що основою будь-яких відносин, у першу чергу, є чесність. Адже хіба можна назвати відносини справжніми, якщо люди в них постійно брешуть один одному?

Таким чином, можна зробити висновок про те, що чесність у наш час — це справжній подвиг. Чесним бути важко, проте достойно. Як говорить відоме й дуже правдиве висловлювання: «Краще гірка правда, ніж солодка брехня». На сьогодні чесність є крайньою рідкістю, але саме за допомогою неї можна створити воістину міцний зв’язок з людиною.

Інші твори:

Твір на тему «Байдужість»

Твір «Що таке милосердя?»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>