Твір «Чим мені запам’яталося літо?»

Чим мені запам'яталося літо?

Минуле літо запам’яталося мені поїздкою на Чорне море, у селище Сергіївка Одеської області. Понад місяць ми з батьками, братом і сестрою винаймали невеличкий будиночок. За цей час всі ми чудово відпочили.

Від нашого будинку до моря було лише п’ять хвилин ходьби. Тому ми тричі на день бігали купатися.

Одного разу, піднімаючись з пляжу стежкою, ми з братом і сестрою збирали ожину. Раптом на одному з кущів ми помітили павутину, діаметр якої був близько півметра. Придивившись, серед трави ми побачили павука, розмір якого був приблизно з чверть сторінки шкільного зошита. Поруч сиділо ще штук п’ять таких самих чудовиськ. Ми подивилися на них, подивуватися їхнім величезним розмірам, захопилися красою візерунка павутини та пішли додому.

Пізніше, проходячи повз цих кущів, я завжди заглядав до павуків. У спекотні дні вони не ховалися від сонця, а навпаки, вилазили на камінь погрітися. Мені подобалося ловити мух і злих, кусючих ґедзів та кидати їх у павутину. Павук моментально накидався на них, загортав у павутину й починав їсти.

Під час нашого перебування в Сергіївці було багато інших яскравих подій — це і відвідування одеського дельфінарію «Немо», і прогулянки вечірньою приморською набережною, що переливається сотнями вогнів магазинчиків і невеликих кафе, і купання в солоних морських хвилях. Але найбільше мені запам’яталися величезні павуки, що плетуть вигадливі візерункові павутини.

Подібні твори:

Твір на тему «День літніх канікул»

Міні-твори на тему «Літо»

Твір-роздум про літо

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>