Твір-розповідь на тему «Чим мені подобається осінь?»

Чому осінь мені подобається?

Чим мені подобається осінь

Осінь — дивовижна пора року. Ви можете заперечити, що в ній чудового, адже мало хто любить дощ і сльоту. Так, погода прохолодна й похмура, але яке чисте та свіже повітря! Дихаєш ним і не можеш надихатися! Сонячних осінніх днів небагато, але кожен такий день цінується, піднімає настрій та викликає бажання піти на прогулянку в парк. Споглядаючи яскраве вбрання дерев навколо себе, мимоволі дивуєшся красою побаченого. А як приємно ступати на килим з опалого золотого листя, що шарудить під ногами! Таке можливо лише восени.

Якщо є нагода, обов’язково треба відвідати осінній ліс. У пору золотої осені він нікого не залишить байдужим, вражаючи своїм розмаїттям барв. Окрім отримання величезної естетичної насолоди, можна також принести додому повні кошики ароматних і смачних лісових грибів.

Мені подобається осінь. Це моя улюблена пора року.

Що мені подобається робити восени?

Я люблю осінь. У цю пору року мені особливо подобається подорожувати автотранспортом. Коли одна картина, в якій переплітаються буйні барви, змінюється іншою з м’якими постільними тонами, здається, що природа готується не до сну, а до балу-маскараду. Коли ви їдете за іншою машиною, і вона зачіпає купу жовтого листя з узбіччя, здається, ніби під ваші колеса зметнувся золотий пісок. І навіть якщо в дорозі вас застав дощ, у кабіні машини стає тільки затишніше. Коли за склом мрячить дощ, а ви їдете в теплі, навіть невелике погіршення видимості не може зіпсувати ваш гарний настрій.

Ви скажете, що осінь — це час нудьги, зневіри та респіраторних захворювань? Але ті, хто вподобають цю пору року, скажуть, що це ідеальний час для спогадів та роздумів. Саме час позбутися від непотрібного мотлоху й старих речей, перегорнути сторінку минулого життя та почати щось нове. Подібно до дерев, що скидають листя та змінюють свій вигляд, і нам варто позбутися від старих поганих звичок та подивитися на себе новим свіжим поглядом. Можливо, треба змінити стиль і зачіску, пересунути меблі в квартирі чи, взагалі, закохатися.

Осінь — це лише пора року, і те, як ми її сприймаємо, залежить від нас. Тож відкриємо серце осені, і осінь відкриється нам.

Мені подобається осінь

У різних людей різні смаки й вподобання. Саме тому кажуть, що про смаки не сперечаються. Але коли я кажу знайомим або друзям, що мені подобається осінь, вони зазвичай дивуються. Хоча я їхні вподобання розумію. Хтось із них переповнюється радістю, побачивши білий сніг, комусь стає набагато краще від запаху весняних квітів, а хтось любить скупатися в морі в спекотний літній день. А ось для мене найпрекрасніше — це прогулятися тихим осіннім вечором парком, надихатися прохолодою і свіжістю повітря.Звичайно, хороша осіння погода теж радує мене. Я дуже люблю природу, а восени вона чудова. Мені подобається осінь за її чудові пейзажі, за яскраві букети різнокольорового листя, за золотисті шубки дерев і жовто-багряні килими біля їхніх стовбурів.

Чому мені подобається осінь? Та просто тому, що, як співається в одній пісеньці, будь-яку пору року треба вдячно приймати. У природи немає поганої погоди!

Подібні твори:

Твір-роздум «Чому я люблю осінь?»

Твір «Моя улюблена пора року — осінь»

Твір-опис осені

Твір-мініатюра «Осінь»

Твір-опис на тему «Осінь-чарівниця»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>