Твір «Чи легко бути добрим?»

загрузка...

Моє прагнення бути доброю людиною

Чи легко бути добрим?

Чи легко бути добрим? На перший погляд, може здатися, що це дуже просте питання і відповідь на нього очевидна. Але чи так це?

З раннього дитинства нас вчать відрізняти добро від зла та бути хорошими людьми. Батьки часто говорять, що завжди потрібно робити добрі вчинки. Тільки тоді люди будуть тим же відповідати тобі.

Взагалі, мені не складно бути доброю. Мені подобається допомагати людям, надавати їм послуги, підтримувати у важких ситуаціях. З дитинства мама вчила мене поводитися з людьми так, як я хочу, щоб вони поступали стосовно мене. Але, на жаль, не завжди ця схема працює.

Повчальний випадок з мого життя

Одного разу на уроці фізкультури одна дівчинка штовхнула мене, щоб відбити м’яч. З одного боку, я чітко розумію, що це лише гра, та вона це зробила заради виграшу своєї команди. З іншого боку, дівчинка вчинила так зі мною спеціально. І ось тоді я замислилася: «Що мені робити?». Можна було відповісти їй тим же та штовхнути. Тоді у своїх очах я б опустилася на найнижчий рівень. Адже, на мою думку, помста — це не найкраще розв’язання проблеми. Однак залишити все, як є, та не відреагувати, я теж не могла, адже я боляче вдарилася. Та й однокласники могли сприйняти це як слабкість або боягузтво. Проте, я прийняла рішення нічого не робити та забути про цей випадок.

Через кілька днів моя однокласниця попросила мене допомогти їй з домашнім завданням. Попри недавній інцидент, я з радістю пояснила їй те, що вона не розуміла. Так, мені було важко, бо в моїй голові спливав той вчинок. Але тепер я впевнена, що це був відмінний вихід з даної ситуації. Адже, коли ми думаємо про те, як помститися іншій людині, ми, перш за все, завдаємо шкоди самим собі.

Життя в гармонії з собою

Мені здається, що кожна людина повинна навчитися любити себе, батьків, близьких, друзів і, звичайно ж, ворогів. Тільки живучи в гармонії з собою, здійснюючи добрі вчинки та прощаючи недругів, ми зможемо прожити дійсно гідне життя. Нам варто забути приказку: «Око за око, зуб за зуб». Ми все-таки люди, які вміють спілкуватися, з’ясовувати непорозуміння та знаходити компроміси. Життя буде яскравіше, якщо суспільство стане добрішим.Отже, відповідь на головне питання твору у кожного своя. Особисто мені складно бути доброю у світі, де постійно відбувається щось таке, що може порушити мою гармонію. Але я все ж намагаюся знаходити ідеальні варіанти для вирішення конфліктних ситуацій.

Подібні твори:

Твір на тему «Добро»

Твір на тему «Доброта врятує світ»

Твір-роздум на тему «Що таке добро?»

Твір на тему «Добро та зло»

Твір на тему «Поспішайте робити добро!»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>