Твір «Чи легко бути молодим?»

Чи легко бути молодим?

Молодість — це, без сумніву, найкраща життєва пора. І багато хто вважає, що для людини ці роки безтурботні. Однак все трохи інакше. Особисто я не вважаю, що легко бути молодим.

Звичайно, молодість дарує нам багато цікавого та веселого. Але також ці роки для кожної людини є найвідповідальнішими. Це пора, коли ми знаходимося на перших щаблях драбини, назва якої — життя. Потрібно визначитися в своєму подальшому шляху та обрати правильну дорогу. Це дуже відповідальне завдання, що стоїть перед молодою людиною.

Першим і найбільш вагомим вибором послужить вступ до вищого або середньо-спеціального навчального закладу. Це визначить майбутню професію і подальше місце роботи.

Молодим людям доводиться вирішувати й інше, не менш складне завдання. Воно полягає в правильному виборі тієї людини, з якою належить пройти подальший життєвий шлях. Адже від сумісності характерів і спільності поглядів залежатиме щастя в родині.

В молоді роки ми робимо важливий вибір того чи іншого способу життя. Найімовірніше, він залишиться з нами назавжди. Важко в цей період не піддатися спокусам і не придбати різні шкідливі звички. Серед них — куріння тютюну та вживання алкоголю.

Молодість є складним життєвим періодом ще й тому, що людина поки не сформувалася як особистість. Багато ілюзій в ці роки сприймаються за реальність. Це призводить до непоправних помилок, шкодувати про які доводиться все життя. Крім того, нереалізовані мрії та ілюзії, що лопнули, наче мильні бульбашки, приносять нестерпний душевний біль.

Отже, юність — щаслива, весела, але, водночас, і непроста пора. Це роки, коли закладається фундамент нашого майбутнього життя та доводиться приймати найвідповідальніші рішення.

Сподіваюся, тепер зрозуміло, чому моя відповідь на питання «Чи легко бути молодим?» є негативною.

Інші твори:

Твір на тему «Цінуйте кожну мить життя!»

Твір на тему «Здоровий спосіб життя»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>