Твір «Чи легко зберегти індивідуальність у сучасному жорстокому світі?»

загрузка...

Нижче наведено твір-мініатюру за оповіданням «Білий кінь Шептало» на тему «Чи легко зберегти індивідуальність у сучасному жорстокому світі?». Виконання такого завдання передбачено шкільною програмою з української літератури для 8 класу.

Чи легко зберегти індивідуальність?

На мій погляд, у сучасному жорстокому світі зберегти індивідуальність вкрай важко. Суспільство не сприймає яскравих особистостей, зазвичай таких людей називають білими воронами. Їх дражнять, з них глузують. «Ти що, особливий? Хіба ти ліпше нас?» — лунають образливі запитання.

Не витримуючи критики, більшість людей вважають за краще не виділятися з натовпу, не відрізнятися від сірої маси. Лише одиницям, найсильнішим духом людям, вдається зберегти індивідуальність. Найчастіше вони змушені бути одиначками. Хоча іноді в них є друзі, такі самі ізгої.

Білий кінь Шептало з твору Володимира Дрозда, на жаль, не зміг зберегти свою індивідуальність. Вирішивши повернутися до стайні, він навіть забруднився, щоб не бути таким сліпучо-білим і не виділятися серед інших коней.

Отже, я вважаю, що завжди потрібно намагатися залишатися самим собою. Треба не втрачати свої яскраві риси й мати власну точку зору з будь-якого питання. І до інших людей слід ставитися так, як хочеш, щоб вони ставилися до тебе. Кожен з нас заслуговує на повагу!

Перегляньте також:

Твір на тему «Біла ворона»

Твір «Чи потрібні прометеї сьогодні?»

1 Комментарий “Твір «Чи легко зберегти індивідуальність у сучасному жорстокому світі?»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>