Есе на тему «Чи здатна любов врятувати світ?»

загрузка...

Чи може любов змінити світ під час пандемії, війни і міждержавних конфліктів?

Наш світ дивовижно прекрасний! На мою думку, він такий саме завдяки любові — до свого ближнього, до природи, до Батьківщини, до самого життя.

Любов — наша надія на краще майбутнє. Час від часу сучасне людство стикається з різноманітними перешкодами. Пандемія, війна, міждержавні конфлікти — у таких умовах ми живемо зараз. Але, попри жахливі обставини сьогодення, люди закохуються, живуть разом, народжують дітей, дбають одне про одного. Життя продовжується, і завтра гарантовано настане, що є величезним приводом для оптимізму.

Пандемія коронавірусу незабаром закінчиться, локальним війнам і міждержавним конфліктам рано чи пізно прийде кінець. А глобальна війна — третя світова — ніколи не розпочнеться. Вірю, що жага до життя політиків та інших людей, від кого це залежить, переможе.

Любов — невіддільна частина нашого життя, адже без неї ми б не змогли жити у мирі та спокої. Один старий мудрець сказав: «Без любові ми були б порожніми місцями. Були б ніким і нічим. Почувалися б самотньо та безнадійно. Любіть один одного!».На мій погляд, це дуже справедливі слова. Любов — прекрасне почуття, яке не передати словами. Його можна лише відчути. Без кохання не було б і нас.

Отже, я вірю, що любов зможе змінити світ під час пандемії, війни і міждержавних конфліктів. Її життєдайна, творча сила здатна подолати будь-які перепони. Людство має шанс на щасливе майбутнє! Любов врятує світ!

Подібні твори:

Твір на тему «Любов до рідного краю»

Твір на тему «Любов до матері»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>