Твір на тему «Чи подобається тобі літо?»

Чим мені подобається літо?

Мені подобається літо

Я придумав просту й легку загадку. Яку пору року найбільше люблять школярі? Хто ще не вгадав? Звичайно, літо! У цю пору року школярам на канікулах живеться найкраще!

Я теж школяр і в цьому питанні не є винятком. Мені дуже подобається літо.

«За що?» – спитаєте ви.

Як на мене, переваги цієї пори року очевидні, їх багато та в одному реченні всі не перелічити. Мені подобається літо за теплу погоду, мальовничу природу, круті розваги. Дні довгі та насичені цікавими подіями.

Влітку буває спекотно, але все одно це набагато краще, ніж холодні вітри та дощі. Добре, що не треба натягувати на себе светр, чоботи, куртку, не треба обмотуватися шарфом. Можна вибігти на вулицю без довгих зборів, гуляти, грати з друзями. Можна довго купатися в річці, озері або морі та не боятися захворіти. Можна поїхати в ліс або до моря.

Врешті-решт, влітку навіть гуляти вулицею легко! Немає бруду під ногами, ожеледі. Нема заметів, куди можна провалитися. І здається, що так буде завжди, хоча знаєш, що це не так.

Влітку щоранку прокидаєшся, коли хочеш, не треба нікуди поспішати. Прокинувшись, я бачу у вікно зелені дерева, квіти. І створюється враження, що літо не скінчиться ніколи, що вся ця благодать триватиме вічно. Влітку можна займатися, чим хочеш, пізнавати світ, крім школи. На канікулах навіть хочеться читати книжки й вчитися, тому що ніхто не змушує це робити.

«Літо — це маленьке життя», – такі слова співаються в пісні. Дійсно, в мене завжди є відчуття, що за літо я проживаю ціле окреме життя. І помітно дорослішаю за цей час, як мені здається.

Я не можу допустити навіть думки, що комусь літо може не подобатися.

Подібні твори:

Твір на тему «Чому я люблю літо?»

Твір «Моя улюблена пора року — літо»

Твір «За що я люблю канікули?»

Твір на тему «Літні канікули»

Твір на тему «День літніх канікул»

Твір на тему «Літній день»

Твір-опис літа в художньому стилі

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>