Твір на тему «Чого я не люблю?»

Що я ненавиджу?

Чого я не люблю?

У нас є почуття, і всі вони різні. Щось нам подобається, щось ні, а до чогось ми ставимося нейтрально, і це все нам необхідно.

Я не люблю, коли мене ображають, тобто називають тим, ким я не є насправді. Наприклад, це трапляється, якщо я не дала списати домашнє завдання. Мені неприємно чути різні прізвиська, буває навіть прикро, але я намагаюся не сприймати це серйозно. Взагалі, краще не забивати собі всякими дурницями голову, та тим більше, не брати образи близько до серця.

Я не можу спокійно дивитися, коли члени моєї родини бісяться і руйнують все, що тільки бачать на своєму шляху. Наприклад, брата іноді буває дуже складно змусити не нервувати. Але я завжди намагаюся його заспокоїти. Тож, як ви зрозуміли, я — неконфліктна людина.

Не люблю сильну спеку. Ненавиджу хворіти. З великим небажанням роблю домашнє прибирання. Не люблю грати в волейбол і баскетбол. Мені не подобається, коли сміються над помилками інших. Адже будь-яка помилка — це не біда, а безцінний досвід. Терпіти не можу, коли людина вважає свою думку й смаки вище всіх, а тих, у кого вони інші, висміює і дражнить цим. Ненавиджу брехню і лицемірство.

Що ще я не люблю? Мабуть, манну кашу — тому що вона з грудочками. В цілому ж, я досить невибаглива у виборі їжі. Та й взагалі, я не примхлива людина, а скоріше навпаки — невимоглива.

Що я не люблю робити?

Найбільше я не люблю, коли мене змушують щось робити. З цієї причини я ненавиджу рано вставати й застеляти ліжко. Не люблю ходити до школи, а ще більше — робити домашнє завдання. Деякі шкільні предмети мені подобаються, але уроки з них не задають. При цьому вчуся я добре, але, як каже моя мама, з-під палиці.

Я не люблю осінь, особливо коли холодно, дме вогкий вітер і йде дощ.

Не люблю перші страви: кислі щі, розсольник, суп з цвітної капусти. Ненавиджу манну кашу з грудочками. Але найбільше не переношу смажену цибулю і варену моркву.

У людях терпіти не можу лукавство та боягузтво. Мене дратують підлі й нечесні люди, здатні на зраду. А ще — коли наявність цих негативних рис підозрюють у мене. Наприклад, я кажу правду, а мені не вірять.

Зневажаю людей, які жорстоко поводяться з тваринами — б’ють їх або ображають. Упевнений, вони можуть заподіяти зло також і людям.

Не переношу занадто гучні звуки, особливо якщо це шум будівельних інструментів із сусідньої квартири. Або шум транспортних засобів за вікном.

Ненавиджу поспішати, наздоганяти та запізнюватися. Хоча пунктуальною людиною себе не вважаю. Ненавиджу підкорятися і від когось залежати. Також намагаюся уникати нудних і докучливих людей.

Мабуть, на цьому перелік того, чого я не люблю, можна вважати вичерпним. Як бачите, у мене досить непростий характер.

Інші твори:

Твір «Що я люблю?»

Чому люди не люблять осінь?

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>