Твір на тему «Чому люди люблять зиму?»

загрузка...

Люди люблять зимуЗа що люди вважають зиму улюбленою порою року?

Чого доброго може бути в зимі? Темно, холодно, похмуро, мете, всюди снігові замети. У таку погоду тільки сидіти б удома та чекати тепла. Але ж ні, для багатьох це найулюбленіша пора року. Чому люди люблять зиму?

І діти, і дорослі люблять ліпити сніговиків, грати в сніжки, кататися на лижах, ковзанах, санчатах, ходити на довгі прогулянки з бутербродами та гарячим чаєм в термосі.

Також всі без винятку люблять Новий рік, Різдво та інші гучні зимові свята. Це привід зібратися разом з усіма близькими й друзями, від душі повеселитися, загадати бажання та повірити в диво. У всіх вікнах запалюються чарівні вогники, в будинках пахне хвоєю і мандаринами, по-святковому ошатні маленькі дітки слухняно чекають Діда Мороза та готують віршики. А дорослі теж на час стають дітьми й чекають дива та чарів.

Для художників зима — теж чудовий час року. Які гарні краєвиди ми бачимо у наших класиків! Засніжені рівнини, посріблені дерева, товсті ковдри з пухнастого снігу, що вкривають всю природу до весни, замерзлі річки та озера під білою прозорою кригою. А січневі хуртовини та лютневі бурани упереміш з оманливими відлигами! Зимові ночі на пейзажах теж по-своєму прекрасні. Таємничі зірки кидають мерехтливе світло на сніг, що делікатно поблискує у відповідь, і, дивлячись на ці картини, вже не хочеться згадувати про те, що навесні вся ця пишність розтане.

Очь чому люди люблять зиму.

Дивіться також:Твір «Чому я люблю зиму?»

Твір «Зимові розваги»

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима»

Твір-опис зими

Твір «Зимові канікули»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>