Твір «Чому мені подобається зима?»

загрузка...

Чим мені дуже подобається зима?

Більшість людей заворожує зима. Вони навіть вважають її своєю улюбленою порою року. Але чим може подобатися холоднеча, чому цей час чекають і щиро люблять?

У кожного свої вподобання. На мою думку, зима вражає своєю дивовижною красою, сяйливою чарівністю всипаної снігом природи. А якими химерними візерунками мороз розписує вікна! Навіть професійному художнику не під силу така копітка праця!

Саме взимку все навколо мерехтить вогниками, люди прикрашають свої будинки. Вони мріють про диво та кладуть під ялинки подарунки один для одного. Новий рік, Різдво, Хрещення — це ті свята, коли навіть дорослі стають дітьми та сподіваються на втілення своїх бажань і щастя.

Я люблю зимову природу, хоча дерева в цю пору року стоять голі. Але мені подобається, коли вони вкриваються білими пухнастими шубками, що блищать у променях сонця. Трави немає, зате все навколо вкрите неосяжним білим простирадлом. Завдяки йому навіть ночі стають світлішими. А як приємно, коли під ногами хрумтить сніг! Таке можливо лише взимку. Вулиці горять затишними вогнями, сніг блищить сріблястими іскрами. Казкова пишнота!

Мені подобається зима ще і тому, що в цей період можна віддаватися веселим розвагам і проводити час за цікавими іграми та активними видами спорту. Я маю на увазі ігри в сніжки, квача, ліплення снігової баби, катання на санках, лижах, ковзанах.

Яка ж чудова пора року — зима!

Міркування на тему «Чому мені подобається зима?»

Раніше я не розуміла, як можна любити цю холодну пору року. Занадто багато одягу, занадто холодно, сильний вітер. Та ще й непрохідні замети й постійний сніг в обличчя. Один суцільний кошмар!

А зараз сиджу, дивлюся у вікно та захоплююся. Як же прекрасна зима! Особливо засніжені дерева — білі, пухнасті, начебто створені з хмар. Здається, ніби їх намалював невідомий художник. Злегка завмерлий сніг ніжно огортає кожну гілочку та м’яко вкриває її від вітру.Вузькі протоптані пішоходами стежки розбігаються в різні боки. Вони, наче ниточки, сплітаються в єдиний візерунок, утворюючи павутину людських доль. І кожна сніжинка дбайливо зберігає в пам’яті слід людини, що пройшла тут.

Падає сніг. Хочеться стати його частиною. Маленькою невагомою сніжинкою. І танцювати під тиху музику снігопаду. А потім впасти на землю і, забувши про всі проблеми й негаразди, розтанути… А потім, відродившись, по-новому подивитися на світ, стати іншою. Очиститися.

Скільки радісних і теплих миттєвостей дарує найхолодніша пора року! Це різноманітні зимові розваги: катання на лижах, санках, ковзанах, ігри в сніжки та ліплення сніговика.

Зима — час для польоту фантазії. Завдяки снігу можна вдосталь повеселитися та створити все, що завгодно. Це час, коли казка оживає, а мрії збуваються. Час, коли навіть доросла людина може повернутися в дитинство й дозволити собі бути просто щасливою.

А у вас теж зима — улюблена пора року?

Подібні твори:

Твір «Чому я люблю зиму?»

Твір на тему «За що я люблю зиму?»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>