Твір «Чому природу треба берегти?»

Берегти природу — обов’язок кожного

Чому природу треба берегти?

Природа — це те, від чого залежить наше здоров’я і добробут душі. Вона споконвіку підтримувала життя і давала волю на пізнання навколишнього світу. Величезна кількість живих істот допомагає екосистемі існувати. Природа оточує нас всюди, тому необхідно її зберігати в максимально первозданному вигляді.

Чари природи великі. В сірі робочі будні людина не помічає цієї краси, адже турботи заповнюють все наше дозвілля. Іноді ми можемо стикнутися з нею, виїжджаючи на природу. Навесні необхідно виїжджати до парку або лісу та обмазувати стовбури дерев, рятуючи їх від комах. Влітку можна насолоджуватися чистотою річки або озера, радіти яскравому сонцю та запашним ягодам. А восени — спостерігати за перетворенням зеленого лісу в чудовий різнокольоровий колорит. Можна збирати гриби, робити заготівлі корисних овочів на зиму. Зимова природа теж по-своєму хороша. Весело та приємно скотитися з гори на санках, покататися на лижах або просто поліпити снігову бабу. Звуки хуртовини та хрускоту снігу переносять нас у казковий світ, змушуючи все сильніше закохуватися в природу.

Отже, природа наділена дивовижною красою. Тож берегти її — обов’язок кожного!

Стан природи — стан нашого здоров’я

Природа нерозривно пов’язана з людиною, адже наше здоров’я цілком залежить від її стану. Особливо це відбивається в тому повітрі, яким ми дихаємо, тій воді, яку ми п’ємо. Всі ці гази, що викидають машини та труби заводів, ніяк не можуть позитивно позначитися на нашому самопочутті. Браконьєри щорічно винищують рідкісних тварин у своїх цілях. У їхньому розумінні, головне — це нажива. Ніхто й не замислюється, яких збитків це завдає природі…

Наша планета Земля — це те місце, де ми живемо й вмираємо, де ми даємо життя та ростимо своїх дітей та онуків. Екологія і чистота природи дуже яскраво відбивається на здоров’ї наших майбутніх поколінь.

Отже, вже сьогодні кожній людині необхідно замислитися про свій внесок у природу. Треба зберегти її первозданність та чистоту!

Подібні тексти:

Ставтеся до природи дбайливо! Твір, текст-розповідь, речення

Твір на тему «Охорона природи»

Твір-роздум на тему «Бережіть природу»

Твір на тему «Збережемо природу рідного краю!»

Твір на тему «Взаємини людини та природи»

Твори на тему «Людина та природа»

Твір «Природа — наша мати»

Твір на тему «Гармонія людини та природи»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>