Твір «Чому я люблю зиму?»

Я люблю зимуЗима… Я її обожнюю. Можливо, хтось скаже: «Ти жартуєш? Хіба можна любити ожеледицю, холод, замети?»

Але, попри ці слова, я твердо «за» зиму. Хоча кожна пора року по-своєму прекрасна, зима — це особливий час, чарівна пора для мене, сповнена чудес, казок і таємниць.

Зима таїть багато незабутніх моментів. Уявіть таку картину. Довгий зимовий морозний вечір. Ви сидите в темній кімнаті, й світло місяця пробивається крізь фіранки. Кришталеві сніжинки, схожі на маленькі зірочки, «танцюють» у повітрі й повільно падають на землю, створюючи товстий іскристий килим.

Мороз міцнішає. Він скоро збирається намалювати химерні візерунки на ваших вікнах.

Ви п’єте гарячий чай. Він обпікає вам пальці, але нічого… Дивлячись на цю красу, ви захоплені тільки нею.

Забуваючи про проблеми, занепокоєння та життєві негаразди, ви насолоджуєтеся тишею чарівної зимової ночі. Ви насолоджуєтеся своєю присутністю тут, у справжній казці…

Можливо, я просто романтичний мрійник. Можливо, я занадто багато мрію. А може, я просто намагаюся відчути своє життя по-справжньому.

Тепер ви розумієте, чому я люблю зиму?

Я люблю зиму!

Мені подобається сніжна пора року. Як і в ранньому дитинстві, я люблю зимові розваги: катання на лижах, ковзанах, санках, ліплення сніговика. Дуже приємно прогулюватися лісом та милуватися природою взимку.

Свою магію мають і різдвяні свята. Ми всією сім’єю прикрашаємо ялинки іграшками й гірляндами, готуємо подарунки та заряджаємося позитивними емоціями. Коли йдеш вулицею, здається, наче опинився в казці з мільйонами різнокольорових вогників та іскристим сріблястим снігом. Саме взимку до нас приходить Дідусь Мороз, дарує неперевершене відчуття радості та виконує бажання. В цей час починаються довгі зимові канікули з запахами мандаринів і передчуттям пригод. Особливо цікаві різдвяні гуляння та участь у Коляді та Масниці.

Любити усі пори року та знаходити найкращі моменти в кожній просто необхідно, адже від цього наше життя наповнюється різноманітними емоціями. А зимовий час треба проводити весело й завзято, бо в цей період загартовується не тільки наш організм, але і внутрішній дух.

Дивіться також:

Твір на тему «За що я люблю зиму?»

Твір на тему «Моя улюблена пора року — зима»

Короткий твір-розповідь про зиму, 3-4 клас

Розповіді про зиму та твори на тему «Зима»

Твори-мініатюри про зиму

Твір-опис зими

Твір «Чарівниця-зима»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>