Кому і чим шкодить куріння?

загрузка...

Яка шкода від паління?

Шкода куріння

Куріння, поряд зі зловживанням алкоголем і прийманням наркотиків, відноситься до шкідливих звичок. Негативне ставлення суспільства до цигарок цілком зрозуміло. Якщо людина курить, то вона не тільки даремно витрачає час, а й підриває своє здоров’я. Кому і чим шкодить куріння? Як воно впливає на організм людини?

Доведено, що тютюнопаління призводить до таких захворювань, як, наприклад, рак легенів, імпотенція, інфаркт, астма. Навіть виробники цигарок підтверджують їхній згубний вплив на організм людини, розміщуючи на пачці попередження «Куріння вбиває». Причому небезпечно не лише активне, але й пасивне куріння. Щоб іншим людям не доводилося дихати сигаретним смогом, у громадських місцях курити заборонено.

Таким чином, навіть якщо курець не замислюється про себе та своє майбутнє, він повинен хоча б поважати інших.

Крім того, що куріння завдає шкоди здоров’ю, це ще й поганий приклад дітям. Необхідно прищеплювати молодому поколінню здоровий спосіб життя.

Витрати на придбання цигарок є марною тратою грошей. Але ж не для того їх заробляють, щоб витрачати на шкідливі звички. Краще купувати корисні для здоров’я фрукти, горіхи. Або ж жертвувати гроші на благодійність.Завзяті курці стверджують, що курять, тому що їм це подобається. Та чи варте задоволення від куріння, що виникає лише на кілька хвилин, повноцінного, щасливого людського життя? Я вважаю, що ні!

І наостанок, я хочу звернутися до курців. Перед тим як викурити чергову цигарку, задумайтеся: а чи потрібно вам це? Згадайте: куріння вбиває!

Дивіться також:

Вплив паління на здоров’я людини

Твір на тему «Шкідливі звички»

Проблема забруднення повітря та способи її розв’язання

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>