Роль школи в житті людини

загрузка...

Школа в житті людини грає важливу роль

Період навчання у школі — дуже важливий для будь-якої людини, адже саме в цей час йде формування особистості, рис її характеру, вмінь та навичок. Дитина отримує базовий рівень освіти та визначається з майбутньою професією. Значення знань, надбаних в процесі навчання в школі, важко переоцінити.

Самою природою закладено в людині ідеї істини, краси та добра. Задоволення потреб, що викликаються цими ідеями, становить не тільки право, а й обов’язок кожної людини. Але природний дар дається людині не в готовому вигляді, а лише як завдаток, якась здатність, спочатку слабка, ледь помітна, яка розвивається до великої сили лише в сприятливих умовах. Щоб даровані людині здатності розвивалися і міцніли, їх необхідно вирощувати, оточувати, особливо на перших порах, постійним, турботливим і пильним доглядом — необхідно живити їх і виховувати. Без такого виховання задатки людини можуть залишитися в своєму первісному стані, подібно скарбу, закопаному глибоко в землю.

Ступенів духовного розвитку людини безліч і людина починає такий розвиток з перших хвилин свідомого життя. Але вдосконалення людини може йти лише при наявності сприятливих умов. Необхідно, щоб задатки, закладені в людині природою, мали люблячих зберігачів і досвідчених вихователів. Ці хранителі та вихователі — сім’я та школа. Саме школа сприяє формуванню самостійності дитини, визначає її готовність до майбутнього дорослого життя.

Отже, школа грає дуже велику роль в житті людини. За значущістю вона поступається, мабуть, лише сім’ї.Дивіться також:

Поняття та значення слова «школа»

Сім’я в житті людини

Формування самостійності

Коли людина стає дорослою

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>