Твір «Школа моєї мрії»

загрузка...

Якою я бачу школу своєї мрії?

Школа моєї мрії

В якій школі я хотів би вчитися? Як можна зробити краще мою школу, в якій я вже вчуся? Мені запропонували поміркувати на цю тему. Свої думки я виклав у цьому творі, його назва «Школа моєї мрії».

У своїй школі я хотів би самостійно обирати ті предмети, які мені найбільше цікаві та які я хочу вчити. А інші — вивчати потроху. Наприклад, один урок на тиждень.

Зараз так можна з десятого класу, але мені хотілося б робити це раніше. Наприклад, вже з класу восьмого. І це повинна бути, дійсно, свобода вибору. Без усілякого примушення та тиску. Та не так, що я обираю якісь предмети на весь рік. Краще мати можливість вибору щодня. Наприклад, сьогодні я хочу на малювання. Завтра на математику. А потім на англійську мову.

Ще хочеться, щоб у школі на уроках була матеріальна база. Щоб видавали пензлика та фарби на уроках малювання. Приладдя для креслення, маркери різних кольорів і магнітні дошки на математиці. Щоб ми не сиділи й не писали весь час, мов пришиті до парти.

Школа моєї мрії — вільна. У ній кожен обирає те, що сам хоче. Що самому цікаво. Є й обов’язкове, але воно хай не буде головним. Тоді вчителям не доведеться нікого змушувати вчитися.

Мене, напевно, запитають, а якщо деякі діти не захочуть вчитися? Якщо не хочуть, нехай не вчаться. Для того щоб у майбутньому мати хорошу роботу, потрібна освіта. Потрібно вчитися та здобувати знання. Якщо ж хтось хоче все життя мити туалети, не треба заважати такій дитині.

Ось такою є школа моєї мрії. Мені б хотілося, щоб це була сучасна будівля в футуристичному стилі.

Про яку школу я мрію?

Далеко не всім дітям подобається відвідувати шкільні заняття. У школі є багато чого хорошого, але назвати її своїм улюбленим місцем я не можу. Мені подобаються деякі предмети, подобається спілкуватися з друзями в школі, але мені хотілося б бачити школу зовсім іншою.

Школа моєї мрії велика й простора. Вона не повинна бути переповнена дітьми. У кожному класі має бути не більше двадцяти осіб. Коли в класі тридцять і більше осіб — вчитися складніше, важко все усвідомити та запам’ятати. У звичайній школі багато дітей часто користуються тим, що вчитель не встигає приділити увагу кожному учневі за відведений для уроку час.

У школі моєї мрії весь навчальний процес має бути побудований так, щоб вдома взагалі не доводилося робити уроки. Всі завдання треба розбирати на уроках. А ось у час дозвілля будуть організовуватися різні пізнавальні екскурсії та походи.

Харчування в такій школі повинно бути ретельно продумано. У спеціально облаштованій їдальні кожен зможе вибрати собі те, що йому до душі. А для тих, у кого є проблеми зі здоров’ям, буде передбачено окреме меню. Діти будуть більше зацікавлені у спорті, тому що спортивні заняття проходитимуть у спортивному залі з сучасними тренажерами та просторим басейном. При цьому учні зможуть самі обирати той вид спорту, який вважають найцікавішим, а не здавати загальні нормативи. Юні прихильники музики й вокалу також не будуть нудьгувати. Для них буде передбачений великий клас з різними музичними інструментами.

Мені дуже хочеться вірити в те, що коли-небудь школа моєї мрії стане реальністю. Тоді діти відвідуватимуть її з величезним задоволенням, а процес навчання проходитиме легко та невимушено.

Подібні твори:

Твір на тему «Школа»

Твір про школу. Текст-розповідь, есе

Роль школи в житті людини

Поняття та значення слова «школа»

Твір-розповідь про навчання

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>