Твір «Шкільна перерва»

Шкільна перерва

Пролунав дзвоник. Слова учителя потонули в океані полегшених стогонів, галасливих дебатів і переговорів. «Нарешті перерва! Свобода!», – радіють про себе або вголос деякі товариші.

Чим же себе зайняти під час шкільної перерви? «Відпочивати», – скажуть багато школярів. «Готуватися до наступного уроку», – скаже вчитель.

Деякі з нас обирають відпочинок, якщо не треба готуватися до контрольної або перевіркової роботи. Чому? Щоб поспілкуватися з друзями, вгамувати голод в їдальні, відволіктися від навчання. Інші обирають підготовку, тому що не впевнені в своїх знаннях предмета та бояться отримати погану оцінку. Іноді просто для того, щоб якось провести час.

Але буває так, що обидва ці варіанти не підходять. Що ж робити тоді?

Можна спробувати знайти для себе мотивацію для будь-якого заняття. Наприклад, можна зробити уроки в школі, щоб не робити їх вдома. Таким чином, залишиться більше вільного часу для відпочинку. Але в цьому є мінус: роблячи домашні завдання в школі, тема не завжди добре закріплюється. Для «укладання» інформації в голові потрібна пауза.

Можна просто насолоджуватися перервою. Слухати стукіт підборів людей, що проходять повз тебе, відчувати тепло батареї позаду твоєї спини тощо.

Добре, що є шкільні перерви! Вони дозволяють трохи відпочити та налаштуватися на новий урок. Така організація навчального процесу сприяє більш якісному засвоєнню знань.

Подібні твори:

Твір на тему «Мій день у школі»

Твір-розповідь про навчання

Твір-опис «Шкільне подвір’я»

Твір на тему «Школа»

Твір про школу. Текст-розповідь, есе

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>