Твір на тему «Щастя»

загрузка...

Що таке щастя? Це таке сприйняття світу

Щастя: яке воно?

Що таке щастя? Яке воно для вас? У чому воно полягає? Хтось вдається в це питання все своє життя, копаючись в собі, шукаючи шляхи його досягнення. Хтось зовсім пливе за течією, не замислюючись про різні поняття і сенс життя.

Скільки людей на нашій планеті, стільки й думок. І щастя у кожного своє. Для маленьких дітей щастя — це мама й тато поруч, які їх люблять, майже не лають, заохочують поцілунками, смачними солодощами та іграшками.

Для підлітка щастя — це повага серед однолітків у школі, наявність якихось матеріальних благ, які, на його думку, йому просто необхідні. Це може бути модний смартфон, пара нових джинсів або кросівок тощо.

Але для літніх людей — це зовсім не щастя. Погодитеся? Для них, які пройшли довге й часом важке життя, щастя в іншому. І воно не вимірюється в матеріальному плані. Для людей похилого віку щастя — це діти, онуки.  Якщо є ще й правнуки, то це величезне щастя. Для дідусів і бабусь неважливо те, що можна купити. Важливим для них є те, що як раз не продається. Це здоров’я близьких, їхнє щастя, любов. Для них важлива друга половина, яка йшла пліч-о-пліч через роки радості й смутку.

Отже, щастя — дуже ємне поняття. Найчастіше воно залежить від віку та потреб людини

Що таке щастя?

На мою думку, щастям можна вважати задоволення від життя, а також наявність важливих для людини цінностей.

Для молодих людей щастя спочатку більше має майновий характер. Їм важливо мати будинок, машину, статусні речі. Тоді людина думає, що вона щаслива, але з роками стає ясно, що це все не так вже й важливо. Щастя в дітях, їхньому здоров’ї, ставленні до батьків.

Кожна людина може робити свій день щасливим, попри всі труднощі на даному етапі життя. Щастя прокидатися і бачити цей світ очима, відчувати його. Щастя зустрічати світанок і захід. Людина воістину стає щасливою, коли вона знаходить гармонію в душі й тілі. І мова тут не йде про ідеальні пропорції. Щастя — у нас в голові й серці. Часто можна спостерігати, як нещасні люди, які, на вигляд, мають «все» і як щасливі ті, у яких так мало всього є. Але у них є гармонія.

Знайти щастя можна всюди: в співі птахів, у зоряному небі, в книзі, яку щойно прочитав. Головне, зупинитися і замислитися, чому ти нужденний та нещасний. Поставити собі питання, що я можу, ось прямо зараз зробити, щоб бути щасливим. Можливо, тобі потрібна лише чашка гарячої кави… Або твоє щастя — це чеснота. Кожен повинен знайти своє щастя у себе в душі.

У чому полягає щастя людини?

На святах нам часто бажають щастя. Але в чому полягає людське щастя? На це питання ми не почуємо однозначної відповіді, у кожної людини своє щастя. Для когось щастя — це робота й кар’єрний ріст, для когось — гроші й добробут, для інших — сім’я та здоров’я близьких. У кожного свої ідеали щасливого життя. За статистикою проведеного опитування, на питання «Чи щасливі Ви?» більшість людей відповідає «ні». На мою думку, це дуже дивно, адже в сучасному світі є всі умови для більш комфортного проживання людини, ніж навіть сто років тому. Всі люди вільні та мають права, створені численні корисні речі, що суттєво полегшують життя. Багато що знаходиться в кроковій доступності, особливо в містах; є багато способів відпочити та добре провести час. Але все ж люди відчувають себе нещасними. Чому? Багато людей — максималісти, вони не цінують того, що мають, їм завжди чогось не вистачає для щастя.

Деякі люди, що живуть у великих сім’ях, вважають себе нещасними, тому що у них не вистачає грошей купувати речі й предмети, що полегшують життя, а багаті люди нещасні через те, що у них немає дітей або їхні діти розпещені та не поважають своїх батьків. Ось такий колообіг виходить. Життя іноді не справедливе. Але я вважаю, що кожному дається по заслугах. Потрібно вміти цінувати те, чим ти «багатий» і радіти життю.

Що для мене є щастя?

Зараз для мене щастя, коли мої рідні здорові, в них нічого не болить. Коли ми живемо під мирним небом, без злочинності та нещасних випадків. У майбутньому, коли я виросту, мені б хотілося мати люблячого чоловіка й дітей, роботу, що буде приносити задоволення та на яку я буду йти щоранку з посмішкою. Мрію, щоб ми жили в досить комфортних умовах, у чистоті та теплі, як то кажуть: «Будинок — повна чаша». Ось це для мене є справжнім щастям. Моє щастя — це любов, дружба, сім’я та робота. Щодо матеріальних цінностей, я думаю, вони теж важливі, адже ми живемо в капіталістичному суспільстві, де гроші відіграють важливу роль: товари продаються та купуються. Але не варто переоцінювати їхнє значення і ставити на перший план. Гроші — справа наживна: сьогодні їх немає, можливо, будуть завтра, якщо, звичайно, працюватимеш.

Я хочу, щоб всі люди розуміли, що щастя — це духовна сторона нашого світу та саме це ми повинні цінувати й берегти. Я бажаю всім людям бути щасливими!

Що таке щастя, добро і зло?

Є такі поняття, які складають частину нашого життя. Вони навіть можуть визначати якість життя. І саме їм приділяється величезна роль в тому, щоб кожна людина відчувала себе задовільно. Про що йде мова? Про щастя, про добро й зло в сучасному світі. Що це таке? І як розуміння цього впливає на людське життя?

Визначення словам «добро», «зло» та «щастя» знайти не складно. Не важко буде й вникнути в значення цих понять. Але зовсім інша справа — відчути, відчути на собі та дати власну характеристику. Наприклад, відомо, що добро та зло є протилежними поняттями. Але чи так вони далекі одне від одного?

Яскраво-виражене зло — це те, що завдає шкоди людині. Так, наприклад, брехня, вона несе в собі руйнування. Неправда трощить все: і довіру, і репутацію. Вона топче почуття гідності та поваги. Але іноді кажуть неправду з благими намірами. Звичайно, це ніяк  не може виправдати наслідки брехні, але, все-таки, якщо казати правду завжди та всім, можна, як мечем, необдумано поранити людей, що тебе оточують.

Будь-яке зло приносить колосальну шкоду — і емоційному, і фізичному, і духовному здоров’ю. А вилікуватися можна тільки добром. Адже тільки чисті дії, слова й думки можуть вселити у поранену душу віру у власні сили.

Щастя ж неможливо описати словами. У кожного воно своє. Іноді відсутність неприємностей — це вже щастя. Але найчастіше потрібно більше. Щастя — це коли всі потреби людини задоволені: фізичні, моральні, духовні. Наприклад, всі в родині здорові, влаштовані, мають цілі та успішно рухаються до них, то це вже буде щастям.

Дивіться також:

Твір «Що означає бути щасливим?»

Твір «Щаслива людина: яка вона?»

Твір-роздум на тему «Що таке добро?»

Твір на тему «Поспішайте робити добро!»

12 Комментариев “Твір на тему «Щастя»

  1. маша сказал:

    Дуже дякую за такій чудесний твір він мені дуже сильно сподався…… Хай усі люди на землі будуть щасливі!!!♡.♡

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>