Твір «Що означає бути сучасною людиною?»

Сучасна людина — яка вона?

Що означає бути сучасною людиноюКожне наступне покоління відрізняє від попереднього не тільки спосіб життя, але і змінений світогляд. Нічого дивного в цьому немає. Світ навколо нас постійно змінюється. З’являються нові технології, що змінюють наш побут і дають необмежені можливості як для отримання інформації, так і для спілкування.

Що значить бути сучасною людиною? Багато хто вважає, що це поняття нерозривно пов’язане з шаленими перегонами за модним одягом, новою машиною та предметами домашнього вжитку. Звичайно, можна зайти в магазин і придбати там моделі останньої колекції, а також зробити собі стильну зачіску. Доглянута та елегантно одягнена людина завжди приверне до себе увагу оточення. Однак це тільки зовнішня сторона справи. По одежі людину стрічають, а по розуму випроваджують.

Виглядати сучасною людиною, яка дійсно знає собі ціну, допоможуть вміння вести свою розмову та грамотна мова. А ці риси й вміння неможливо придбати в магазині або зробити в перукарні. Бути сучасною людиною — це значить мати певний склад думок і стан душі, прагнути приносити добро людям, наповнити своє життя добрими вчинками та внутрішньою красою. Це зовсім непросто. Йти в ногу з часом можна тільки в результаті наполегливого навчання і постійної роботи над собою. Але результат — життя з відчуттям щастя — того вартий, це точно.

Початком наполегливої праці на шляху до самовдосконалення є шкільні роки. Саме в цей період учні отримують свої перші знання та уявлення про життя. Більшість дітей та підлітків прагнуть вивчити комп’ютер та іноземні мови. Вони багато читають та всебічно пізнають світ, постійно відкриваючи щось нове для себе.

Що означає бути сучасною людиною? Не зупинятися на досягнутому, освоювати нові вершини, бути цілеспрямованим і потрібним людям.

Дивіться також: 

Твір на тему «Науково-технічний прогрес»

Твір на тему «Мода та стиль»

Міні-твір «Україна майбутнього»

Твір на тему «Краса врятує світ»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>