Твір «Що означає бути щасливим?»

загрузка...

Бути щасливою людиною — як це?

Бути щасливим — як це?

Питання «Що означає бути щасливим?» досить філософське. Можливо, кожен відповість на нього по-різному. Але, безсумнівно, наше щастя залежить від нас, воно в наших руках. Напевно, абсолютного щастя немає, але є гармонія зі своїм внутрішнім світом і навколишнім середовищем.

Є дуже поширений вираз про те, що щастя не в грошах. На мою думку, люди, які так говорять, лукавлять. Неможливо розділити матеріальне й духовне, адже те й інше необхідно.

Власний будинок, автомобіль, подорожі, можливість навчатися у професіоналів — все це не дається нам безоплатно. Гроші — це засіб отримання матеріальних благ, які роблять наше життя комфортнішим та щасливішим.

Але, як вже було сказано, духовна складова також важлива. Розвиток позитивних рис характеру, вміння співчувати, надавати допомогу необхідні кожному. Треба бути толерантним до інших та щиро любити, адже без цього не можна називати себе людиною доброчесною.

Окремо можна виділити здоров’я. На жаль, його ми починаємо цінувати, коли втрачаємо. Людині, що прикована до ліжка, набагато складніше відчувати всі барви життя. І тоді вона починає цінувати те, що в неї є.

Отже, сучасній людині, що вічно поспішає, треба навчитися усвідомлювати своє щастя. Важливо іноді зупинитися, видихнути та перейнятися вдячністю за все те, що в неї є.Бути щасливим — мати теплі взаємини з усіма

Людина — істота соціальна, тому нам необхідно підтримувати хороші відносини з оточенням, особливо з тими, кого ми любимо. З цього приводу Гарвардським університетом, було проведено дослідження. В експерименті брало участь сімсот двадцять чотири людини. Протягом усього життя за ними спостерігали: проводили бесіди з учасниками, їхніми колегами, лікарями, членами сім’ї. Багато з них вже померло, а частина все ще продовжує брати участь у дослідженні. За підсумком, спостерігаючи за цими людьми, було виявлено закономірність. Учасники, які були оточені родиною, друзями, громадськими колами, з якими вони мали теплі взаємини, є набагато здоровішими. Вони довше живуть і відчувають себе щасливішими, ніж ті, що провели життя на самоті та чиї відносини з близькими були сумними.

Отже, що означає бути щасливим? Це мати взаємне кохання та радість спілкування.

Бути щасливим — отримувати життєві задоволення

Не можна забувати й про дрібниці, адже, як відомо, з цих дрібниць і складається наше життя. Тож чим вони приємніше, тим щасливіше ми почуваємося. Поговорити з близькою людиною, погладити улюбленого вихованця, смачно поснідати, подивитися хороше кіно, купити гарне вбрання, чути дитячий сміх, займатися улюбленим хобі, приймати гарячу ванну — перелік, який можна продовжувати нескінченно. Чим більше в нашому житті моментів, що приносять радість і задоволення, тим щасливішими ми є.

Отже, наше щастя — в наших руках.

Подібні твори:

Твір на тему «Щастя»

Твір «Щаслива людина: яка вона?»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>