Твір на тему «Що таке життя?»

Поняття життя

Що таке життя?

Що таке життя людини? Цьому поняттю можна дати безліч пояснень. Передусім, це діяльність людини, це період існування її від моменту народження до смерті, це щастя, це подарунок… Можна філософствувати на цю тему нескінченно. Але найголовніше питання в тому, як людина проживе це життя. Чи зможе вона прожити «друге» життя, сидячи біля каміна у свої вісімдесят п’ять, лише згадуючи та емоційно переживаючи знову всі події свого життя?

З чого починається життя? Звичайно ж, з народження. З моменту, коли ви робите перший вдих, і акушер називає час і дату народження, ваш зріст і вагу. Потім йде період дитинства, юнацтва, молодості, більш зрілого віку, період літнього віку. І життя людини, в першу чергу, це не фізичне існування, а духовний розвиток.

Кожна людина народжується в цьому світі з певною місією. Але чи знає вона своє призначення? Звичайно, ні. Дитина знаходиться під опікою батьків, які можуть підказати й направити її в потрібний напрямок або, навпаки, змусити займатися тим, до чого не лежить душа. Але не потрібно забувати про те, що кожна людина є господарем свого життя. Гіперопіка батьків, їхні постійні завищені вимоги — «школа з золотою медаллю, університет з червоним дипломом» — не призведуть до щастя, до повного задоволення життям.

Отже, життя — це власний шлях людини, накопичення її унікального досвіду. Тому кожен розуміє це поняття по-своєму.

Як пізнати життя?

Щоб зрозуміти, що таке життя, важливо знайти себе та відчути гармонію між собою і навколишнім світом. І нехай на це піде багато часу. Але для чого тоді нам дана молодість? Це найпрекрасніший період життя, коли можна пробувати себе у всьому, не боячись зробити помилку. Хтось знаходить себе в музиці, хтось у науці, а хтось — в домашньому господарстві. І все прекрасно, тому що наше життя одне. І тільки сама людина вирішує, який зміст і які фарби будуть присутні в ньому.

Потрібно полюбити життя і своєю долею показати правильність обраного шляху. І як би болісно не було за безцільно прожиті роки, ніколи не пізно почати будувати своє життя так, як цього хочете ви самі.

Ми часто залежимо від матеріальних речей, від грошей. Високооплачувана робота часто важливіше власних бажань. Гроші приносять щастя. Але це щастя триває недовго. Рано чи пізно фінансово незалежна людина зупиниться і замислиться, чим вона займалася все життя. В ідеалі, улюблена справа має приносити дохід. І це реально.

Отже, треба шукати, пробувати, падати та знову вставати. І тоді у нас з’явиться ще один шанс прожити наше життя знову, згадуючи всю захопленість, яскравість і пишність усього життя.

Подібні твори:

Твір на тему «Життя — найвища цінність»

Твір «Що найважливіше в житті людини?»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>